Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Daljinsko zaključavanje

Go down 
Autor/icaPoruka
zlajaman




Broj postova : 3
Join date : 11.08.2008

Daljinsko zaključavanje Empty
PostajNaslov: Daljinsko zaključavanje   Daljinsko zaključavanje Emptysri kol 12, 2009 8:00 pm

C3 1,4i 2003g. Od otprilike mjesec dana centralno daljinsko povremeno radi a povremeno ne.Promijenim bateriju u daljinskom kljuću CR2016 međutim situacija isti.Potom više ne radi nego što radi te prestane raditi.Te ponovo promijenim novu bateri i ne radi.Ključem normalno zaključava i otključava.Probao sam dati kontakt pa držati zaključavanje 10 sekundi.Molim savjet jel bi ja mogao sam ili naravno jeftino utvrditi šta je upitno ključ ili ta jedinica ili šta već u autu.I recimo da je kljuć pošto je nabavka novoga? Kod onih što izrađuju ključeva kopija daljinskog ključa je 500 kuna.A inaće je auto ćudljiv što stariji sve više, zimi ako se ne ugrije prilikom kretanja pali dijagnostiku ode u safe mod a ljeti za velikih vručina ako ostane na suncu ili jako teško pali (mislim dugo se alnasuje pa oče neće) ili ne upali dok malo ne bude hlada (odem na kavu sat dva pa probam).A kad upali onda vozi nema problema.A znam ljudi imaju C3 bez problema puna usta hvale,mene je izgleda zapala neka nesretna serija.Hvala! Lijep pozdrav!
[Vrh] Go down
 
Daljinsko zaključavanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» daljinsko centralno zakljucavanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: NOVI CITROENI :: C1, C2, C3, PLURIEL GARAŽA-
Forum(o)Bir: