Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac

Go down 
+2
Dalibor
hrvoje
6 posters
Autor/icaPoruka
hrvoje




Broj postova : 1
Join date : 11.12.2009

c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac Empty
PostajNaslov: c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac   c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac Emptysub pro 12, 2009 12:23 pm

pozdrav

evo ja novi.

treba mi savjet u vezi automatskog mjenjaca.uzeti s rucnim ili automatkim mjenjacem

hvala
[Vrh] Go down
Dalibor

Dalibor


Broj postova : 369
Join date : 25.02.2008

c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac Empty
PostajNaslov: Re: c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac   c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac Emptysub pro 12, 2009 2:38 pm

citroen + dizel + automatic = hellyeah soinlove punk superhirou egipt jiiiha
[Vrh] Go down
LHM

LHM


Broj postova : 15
Join date : 26.07.2008

c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac Empty
PostajNaslov: Re: c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac   c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac Emptyned pro 13, 2009 10:50 pm

probaj pa vidi , po meni je taj automatik cisti promasaj , salta ko bolvo iz 65 godine
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac Empty
PostajNaslov: Re: c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac   c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac Emptyuto pro 15, 2009 1:35 pm

Picaso nema automatski mjenjač,samo automatsko elektro šaltanje,a to je na tim autima tiha jeza,kvari se do bola i trga kvaćilo.
[Vrh] Go down
Lakii

Lakii


Broj postova : 284
Join date : 23.02.2008
Age : 40
Lokacija : Rijeka

c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac Empty
PostajNaslov: Re: c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac   c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac Emptyuto pro 15, 2009 8:16 pm

Deda_ je napisao/la:
Picaso nema automatski mjenjač,samo automatsko elektro šaltanje,a to je na tim autima tiha jeza,kvari se do bola i trga kvaćilo.

Kvalitetan odgovor, Deda svaka cast!

cheerzzz
[Vrh] Go down
hrvoje_marin




Broj postova : 27
Join date : 13.10.2009

c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac Empty
PostajNaslov: Re: c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac   c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac Emptysri pro 16, 2009 11:52 pm

Deda_ je napisao/la:
Picaso nema automatski mjenjač,samo automatsko elektro šaltanje,a to je na tim autima tiha jeza,kvari se do bola i trga kvaćilo.


Vozio C4 pic 2.0 sa takvim, u višu nema problema, ali niža, mili bože. U 6. si i lagano kočiš a automatika pušta kvačilo kao da je panika stati, i svaki put cukne. Dok ne probaš, ne vjeruješ.

Klasični automatik u novom C5 2.0HDI je predobar, samo kad staneš na semaforu onda trese. A štaš. kao normalno je. btw. ne čuje se ni motor ni ništa. Izvanredno.

Hrvoje
[Vrh] Go down
Dalibor

Dalibor


Broj postova : 369
Join date : 25.02.2008

c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac Empty
PostajNaslov: Re: c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac   c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac Emptyčet pro 17, 2009 8:22 pm

Deda_ je napisao/la:
Picaso nema automatski mjenjač,samo automatsko elektro šaltanje,a to je na tim autima tiha jeza,kvari se do bola i trga kvaćilo.
nema računalo osječaja lol!
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac Empty
PostajNaslov: Re: c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac   c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac Emptyčet pro 17, 2009 8:36 pm

To i je problem,kad dobije komandu da mora elektro motor prešaltati,tj gurnuti poluge u određenu brzini i odvojiti kvaćilo,on gura ,a mjenjač je klasičan,pa sad ako zapinje,njega to ne dira,samo rokne.Gledao sam aute koji nisu prošli ni 1 000km a da je strgao kvaćilo i poluge šaltanja.Recimo na C2 to izvrsno radi,ali na C4 Picassu,jako loše. Recimo C6 ima pravi automatski mjenjać i radi fenomenalno,neznam dali sam vozio koji drugi automatik da tako dobro radi i ne kvari se..
[Vrh] Go down
hrvoje_marin




Broj postova : 27
Join date : 13.10.2009

c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac Empty
PostajNaslov: Re: c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac   c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac Emptypet pro 18, 2009 8:55 am

Deda_ je napisao/la:
To i je problem,kad dobije komandu da mora elektro motor prešaltati,tj gurnuti poluge u određenu brzini i odvojiti kvaćilo,on gura ,a mjenjač je klasičan,pa sad ako zapinje,njega to ne dira,samo rokne.Gledao sam aute koji nisu prošli ni 1 000km a da je strgao kvaćilo i poluge šaltanja.Recimo na C2 to izvrsno radi,ali na C4 Picassu,jako loše. Recimo C6 ima pravi automatski mjenjać i radi fenomenalno,neznam dali sam vozio koji drugi automatik da tako dobro radi i ne kvari se..


Nema tu ništa posebno, ZF je u C6 mislim, a na 2.0 novi 6brzina je AISIN (kupili su Borg Warner) koji je djelomično vlasništvo Toyote.

Hrvoje
[Vrh] Go down
Sponsored content





c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac Empty
PostajNaslov: Re: c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac   c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac Empty

[Vrh] Go down
 
c4 picaco 2.0 hdi utomatski mjenjac
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Saxo mjenjac

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: NOVI CITROENI :: PICASSO, C4 PICASSO GARAŽA-
Forum(o)Bir: