Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 uvoz automobila - tips & tricks

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

uvoz automobila - tips & tricks Empty
PostajNaslov: uvoz automobila - tips & tricks   uvoz automobila - tips & tricks Emptypon vel 18, 2008 12:21 pm

ok, djelomično sam pročitala tekst http://www.mreznica.hr/oldtimer/savjeti.asp i nije baš da mi je sve bistro...

tko ima iskustva sa uvozom, tj. kak to izgleda u praxi, pogotovo ak odete van i samo dofurate tutacha ili još bolje ako ga neki eu-ovac dofura u hr pa ga kupite tu od njega?

koliko traje procedura? jel' auto može biti ufuran u rh pa se onda stvarčice polako rješavaju ili se fakat mora autek ostaviti na granici i kasnije plaćati ležarina?

thnx Smile
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
ĐANI

ĐANI


Broj postova : 38
Join date : 16.03.2008
Age : 42
Lokacija : Rijeka

uvoz automobila - tips & tricks Empty
PostajNaslov: Re: uvoz automobila - tips & tricks   uvoz automobila - tips & tricks Emptysri srp 02, 2008 2:23 pm

Zlato moje ja sam ti uvozio aute iz Amerike i Europe i postupak je uvijek isti, ovaj članak što si stavila na net je vrlo jasan samo ću ti reći da kada dovoziš auto u RH ne moraš ga ostaviti na carini i plaćati ležarinu nego ga parkiraš ispred kuće i onda riješavaš svu papirologiju, ako ti bude šta trebalo javi se slobodno
[Vrh] Go down
turBina
Moderator
turBina


Broj postova : 398
Join date : 02.02.2008
Age : 43
Lokacija : Yugozapad

uvoz automobila - tips & tricks Empty
PostajNaslov: Re: uvoz automobila - tips & tricks   uvoz automobila - tips & tricks Emptysri srp 02, 2008 5:46 pm

ima negdje na oldschoolu traktati i tome...
[Vrh] Go down
Sponsored content





uvoz automobila - tips & tricks Empty
PostajNaslov: Re: uvoz automobila - tips & tricks   uvoz automobila - tips & tricks Empty

[Vrh] Go down
 
uvoz automobila - tips & tricks
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 2cv tips & tricks
» Uvoz serije 2 v6 ?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA-
Forum(o)Bir: