Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Tomica - GA restauracija

Go down 
+11
srdjan
specijalista
slokas4
spackarica
HYpic
Deda_
BiXic
charliee
DaffyDuck
bluesberry
tomica
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
tomica
Moderator
tomica


Broj postova : 226
Join date : 03.02.2008
Lokacija : Zagreb

Tomica - GA restauracija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tomica - GA restauracija   Tomica - GA restauracija - Page 4 Emptysub sij 30, 2010 9:36 pm

evo kako izgleda oblacenje stropa i plastika u eko kozu, novo tapecirani sicevi i volan ....


Tomica - GA restauracija - Page 4 Ga_205

Tomica - GA restauracija - Page 4 Ga_201


Tomica - GA restauracija - Page 4 Ga_198

Tomica - GA restauracija - Page 4 Ga_199

Tomica - GA restauracija - Page 4 Ga_203


Tomica - GA restauracija - Page 4 GA_188

Tomica - GA restauracija - Page 4 GA_193


Tomica - GA restauracija - Page 4 Ga_207
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

Tomica - GA restauracija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tomica - GA restauracija   Tomica - GA restauracija - Page 4 Emptyned sij 31, 2010 3:30 pm

Ovo je stvarno odlično, vidi se da imaš iskustva u šnajderskim poslovima... Šalim se, odlično izgleda, i sviđa mi se komba boja...
[Vrh] Go down
tomica
Moderator
tomica


Broj postova : 226
Join date : 03.02.2008
Lokacija : Zagreb

Tomica - GA restauracija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tomica - GA restauracija   Tomica - GA restauracija - Page 4 Emptypon vel 01, 2010 11:26 pm

BiXic je napisao/la:
Ovo je stvarno odlično, vidi se da imaš iskustva u šnajderskim poslovima... Šalim se, odlično izgleda, i sviđa mi se komba boja...

pa sad, o tome bi se dalo diskutirati Very Happy

nisam bas strucnjak u tapetarenju, gledajuci iz aviona ispada dosta dobro lol! izbliza ostrom oku nece promaknuti da je ovo tek eksperiment za nesto vece big smile
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

Tomica - GA restauracija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tomica - GA restauracija   Tomica - GA restauracija - Page 4 Emptyuto vel 02, 2010 8:29 am

Sreća pa mi nismo picajzle, a i velika većina nas je poprilično čorava... Ne sekiraj se, ovo bu sasvim OK!

Kako napreduje ostatak radova?
[Vrh] Go down
tomica
Moderator
tomica


Broj postova : 226
Join date : 03.02.2008
Lokacija : Zagreb

Tomica - GA restauracija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tomica - GA restauracija   Tomica - GA restauracija - Page 4 Emptyuto vel 02, 2010 10:03 pm

BiXic je napisao/la:
Sreća pa mi nismo picajzle, a i velika većina nas je poprilično čorava... Ne sekiraj se, ovo bu sasvim OK!

Kako napreduje ostatak radova?

buduci da nemam garazu, mehanika za sada stoji ....

treba jos pregledati prednje dijelove ovjesa, narezati jedan od navoja na usisnoj grani, staviti nekakav auspuh, bar privremeno, srediti fergazer .... a i jos nekaj masno negdje curi ....

Odlucio sam te radove dati majstoru da mi napravi kad zgotovim unutrasnjost, inace nikad nebudem gotov ....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tomica - GA restauracija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tomica - GA restauracija   Tomica - GA restauracija - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Tomica - GA restauracija
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» tomica........

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: ZAVIRITE U GARAŽE DRUGIH FORUMAŠA-
Forum(o)Bir: