Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 STRUJA - INSTALACIJE

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

STRUJA - INSTALACIJE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STRUJA - INSTALACIJE   STRUJA - INSTALACIJE - Page 2 Emptypon sij 05, 2009 7:31 pm

Gs ima nekoliko tipova, svi jači od spačekovog, tu bi se možda dalo nešto iskombinirat al bilo bi poželjno stavit elektronski regler. Ova varijanta od vise mi se puno više sviđa, 33A je dovoljno. Dobro je imati čuku od novijih spačeka koja ima i pokazivač punjenja i onda se bez brige uz malo pažnje može vozit s ovim visinim. Ako se recimo baš dugo stoji u leru sa puno uključenih potrošača i vidi se da kazaljka krene u crveno nešto od potrošača koji nisu trenutno neophodni na kratko se isključi i problem riješen.
[Vrh] Go down
specijalista

specijalista


Broj postova : 455
Join date : 07.02.2008
Age : 43
Lokacija : Zagreb

STRUJA - INSTALACIJE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STRUJA - INSTALACIJE   STRUJA - INSTALACIJE - Page 2 Emptysri sij 07, 2009 9:23 pm

danas mi je jedan gospon rekel da bi na autu trebo imat barem dva tri uzemljenja tj.mase na glavnom vodu malo mi je to nejasno... kaj je tocno mislo...
dal to znači da bi se trebalo sa akumulatora anlasera i alternatoro svakiput vuč masa ili???? samo kaka kvake....???
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

STRUJA - INSTALACIJE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STRUJA - INSTALACIJE   STRUJA - INSTALACIJE - Page 2 Emptysri sij 07, 2009 9:29 pm

Zato imaš jednu debelu žicu koja ide na masu na getribu i odatle na karoseriju,zašto bi ih trebao više.Masa se još spaja na haubu motora,ali samo zbog toga jer nema dobar spoj preko panta, a služi za kavez zaštitu od frekvencija koje nastaju iskrenjem kablova.
[Vrh] Go down
specijalista

specijalista


Broj postova : 455
Join date : 07.02.2008
Age : 43
Lokacija : Zagreb

STRUJA - INSTALACIJE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STRUJA - INSTALACIJE   STRUJA - INSTALACIJE - Page 2 Emptysri sij 07, 2009 10:01 pm

deda sve mi je to jasno... kako mi je rekao takom sam prenio.... njegovo obrazloženje je da na taj način ostaje samo aktivna struja u sistemu te da je bolja provodljivost šta to god značilo......
[Vrh] Go down
Sponsored content





STRUJA - INSTALACIJE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STRUJA - INSTALACIJE   STRUJA - INSTALACIJE - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
STRUJA - INSTALACIJE
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Visa II club+ struja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: A-SERIJA GARAŽA-
Forum(o)Bir: