Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 sasija za dyane 6

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
tdragickica




Broj postova : 3
Join date : 04.05.2009

sasija za dyane 6 Empty
PostajNaslov: sasija za dyane 6   sasija za dyane 6 Emptysri svi 06, 2009 8:15 am

Postovani drugari, potrebna mi je pomoc, naime na net-u sam video dosta slika o izdradi nove sasije za dyane 6 i 2CV pa posto je moja vec do daske propala moram i ja nesto slicno da uradim samo me interesuje da li neko id vas moze da mi pomogne sa merama, koji materijal koristiti i konkretnim upustvima
[Vrh] Go down
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

sasija za dyane 6 Empty
PostajNaslov: Re: sasija za dyane 6   sasija za dyane 6 Emptysri svi 06, 2009 9:37 am

tdragickica je napisao/la:
Postovani drugari, potrebna mi je pomoc, naime na net-u sam video dosta slika o izdradi nove sasije za dyane 6 i 2CV pa posto je moja vec do daske propala moram i ja nesto slicno da uradim samo me interesuje da li neko id vas moze da mi pomogne sa merama, koji materijal koristiti i konkretnim upustvima

Very Happy bok kompa odi na forum citroen kluba srbije tam budeš našao ko proizvodi šasije u srbiji...
[Vrh] Go down
tdragickica




Broj postova : 3
Join date : 04.05.2009

sasija za dyane 6 Empty
PostajNaslov: Re: sasija za dyane 6   sasija za dyane 6 Emptysri svi 06, 2009 10:26 am

Zahvaljujem se na obavestenju i nasao sam taj podatak u pitanju je neki majstor iz Sremcice i cena je 350eura.
[Vrh] Go down
Sponsored content





sasija za dyane 6 Empty
PostajNaslov: Re: sasija za dyane 6   sasija za dyane 6 Empty

[Vrh] Go down
 
sasija za dyane 6
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Amortizerji za 2cv, Dyane in Ami
» Limarija Dyane

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: A-SERIJA GARAŽA-
Forum(o)Bir: