Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 koje ulje u motr????

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Jerdna01




Broj postova : 10
Join date : 19.11.2009
Lokacija : osijecko/baranjska

koje ulje u motr???? Empty
PostajNaslov: koje ulje u motr????   koje ulje u motr???? Emptyčet pro 03, 2009 10:53 pm

scratch
posjedujem citroen ax 1.4D pa me zanima dal itko zna koje ulje ide u taj motor
il koje bi bilo preporucljivo???????????'
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

koje ulje u motr???? Empty
PostajNaslov: Re: koje ulje u motr????   koje ulje u motr???? Emptypet pro 04, 2009 7:14 am

Ina super 5,to ti je za kamione,provjereno u zadnjih 20 god i to baš na AX dizelu,jeftino a znam nekoliko koji su ga koristili na preporuku mehaničara iz servisa u Tratinskoj da su napravili preko 400 000km s tim autima i još uvijek neki idu,ako nisu skroz strunuli.
[Vrh] Go down
Jerdna01




Broj postova : 10
Join date : 19.11.2009
Lokacija : osijecko/baranjska

koje ulje u motr???? Empty
PostajNaslov: Re: koje ulje u motr????   koje ulje u motr???? Emptypet pro 04, 2009 7:33 pm

[quote="Deda_"]Ina super 5,to ti je za kamione,provjereno u zadnjih 20 god i to baš na AX dizelu,jeftino a znam nekoliko koji su ga koristili na preporuku mehaničara iz servisa u Tratinskoj da su napravili preko 400 000km s tim autima i još uvijek neki idu,ako nisu skroz strunuli.[/quote

hvala cheers budem probao......
[Vrh] Go down
Sponsored content





koje ulje u motr???? Empty
PostajNaslov: Re: koje ulje u motr????   koje ulje u motr???? Empty

[Vrh] Go down
 
koje ulje u motr????
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Izbacuje ulje
» filmovi koje nalazimo na netu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: NOVI CITROENI :: AX/SAXO GARAŽA-
Forum(o)Bir: