Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Mercedes genscher (w140)

Go down 
+11
clouseau
nerujuveljudi
yavanna
Don
hmrkovic
Deda_
sinisha
Lakii
DaffyDuck
ibralic
stemer
15 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
stemer

stemer


Broj postova : 83
Join date : 01.03.2008

Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Emptypon svi 19, 2008 8:52 pm

Evo frend mi bas prica kako bi uzimao genschera i sto mi vise prica to mi mercedes nekako drazi (na srecu ili zalost ni sam neznam).
Sto vise gledam to mi se vise sviđa interijer genschera, fino drvo, koza po zelji ja ju nebi, sila elektronike na koju se jos nitko nije pozalio, sitnice poput automatskih zatvaranja vrata itd itd....
Po mom misljenju (ispravite me ako sam u krivu) genscher je u rangu xm-a, pa me zanimaju vasa misljenja o ta 2 auta.
[Vrh] Go down
ibralic
Moderator
ibralic


Broj postova : 195
Join date : 02.02.2008

Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Re: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Emptypon svi 19, 2008 9:04 pm

Dovoljno je da sjedneš u XM-a i kad pod guzom osjetiš sic napravljen u najboljoj citroenovoj maniri mercedes ti više neće pasti na pamet! gle
[Vrh] Go down
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Re: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Emptypon svi 19, 2008 9:11 pm

Imao sam prilike voziti se u, i proučavati genšera iz 1990 - metalik plavi, plavi interijer, 350 mašina, stanje fenomenalno - auto ima originalnih 60 000 kilometara... Fenomenalan auto, pod haubom - apoteka, završna obrada vrhunska.... Ali kao što bralić kaže - xm, ili cx.... Neusporedivi. Iako je završna na citroenu nešto lošija, iako je po pouzdanosti ispod mercedesa, Citroen je onakav executive auto kakav bi executive auto trebao biti - neusporediva udobnost, fenomenalne vozne osobine i dizajn koji mercedes nikad neće doseći, a o ergonomiji da ne pričamo.

Merca je cool, ali zastarjela i ziheraška do boli - a citroen je sve ono što su drugi trebali upotrijebiti!

Iako sam ostao zadivljen redom ispod haube, mercedes je totalno dosadan auto, za razliku od xm-a, to je toliko ziheraški i bezličan automobil kojem uprilog jedino idu završna obrada i trud oko detalja. Ako bi usporedili XM iz 1990 i genšera iz iste godine - slično je kao sa žabom 55' i ostatkom auto industrije - neusporedivo!
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
stemer

stemer


Broj postova : 83
Join date : 01.03.2008

Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Re: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Emptypon svi 19, 2008 9:22 pm

Koliko sam ja uspio procitat po forumima genscher je skoro auto bez mane.
1. mana dizel motori
2. (po meni) previse kockast

Za auto sa normalnim amortizerima dosta je udoban, malo mi je neljudski uspoređivat hidrauliku sa oprugama jer je to klasa za sebe.
Svi smo mi kad smo djeca ''bili'' sanjali da se vozikamo u autu i svi se vrte za nama, a po mom misljenju da svaki citroen posle CX-a ne provlaci toliko paznje na sebe, a kad bi prosli gradom u crnom genscheru sa alu felgama i staro i mlado ce pogledat koji gazda prolazi.
Mozda zvuci malo izdajnicki al zar nije tako.
[Vrh] Go down
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Re: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Emptypon svi 19, 2008 9:26 pm

Ma gle, daleko od toga da je meni taj merc bezveze - to je klasik, auto koji doista predstavlja, ali u usporedbi s citroenom.... Nije ni do koljena - osim po pouzdanosti i završnoj obradi gdje je citroen...paaaaa, daleko iza. S tim da diesel makše ne dolaze u obzir - traktori.

Ali s druge strane, prije par godina sam dobio ponudu - ključ za ključ za spaka, restaurirani merc S-klasa iz 70 i nekoje, ne sjećam se više Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
stemer

stemer


Broj postova : 83
Join date : 01.03.2008

Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Re: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Emptypon svi 19, 2008 9:33 pm

Spak je legenda, daleko od toga al pricamo od 1990 pa na ovamo. Sve posle XM-a nekao nit smrdi nit mirise.
Od 2000 god. kad je bila najava C6 sam ga cekao i nadao se da ce to biti dostojan nasljednik zabca i cx a sad kad gledam ima dosta mana i nije nemogu rec da je dostojan nasljednik. A mercedes je uvjek bio dosljedan sebe i nikada mu nije padao kriterij. Pogledajte samo C klasu. Auto izgleda mrak. itd. Mislim da bi trebao neko novi doci u upravu Citroena i vratiti opet onaj duh i osobnost citroenima jer su svi posle xma bezlicni.
[Vrh] Go down
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Re: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Emptypon svi 19, 2008 9:35 pm

Ne bi se složio da je merc ostao dosljedan.... scratch Njihova kvaliteta je opala do te mjere da danas kupuješ doslovno samo značku - kvaliteta je nekako izvjetrila - isto kao i kod citroena XM je posljednji pravi, nakon kockaste merce iz osamdesetih, genšera, mercedesi su samo šminkda - kvaliteta je otišla istočno - točnije u japan....
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
stemer

stemer


Broj postova : 83
Join date : 01.03.2008

Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Re: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Emptypon svi 19, 2008 9:42 pm

Sto je interijera tice nemogu sve klase suditi ali u kojim meckama sam se vozio sve je bilo na nivou a to su predzadnji G, S zadnji i predzadnji, cls. Meni smeta sto se pusta u proizvodnju C6 kojem kad po noci stisnes kocnicu zabljesti preko cjele zadnje sajbe i nista ne vidis nazad. Merđo sebi nikada nedosusta takve banalne greske, mozda je bilo par serija da je kvaliteta opala al cini mi se da drzi nekakvu konstantu dok kod citroena nemogu reci isto. Recimo novi C5 mi se prednja strana sviđa, interijer i sve to al kad ga vidim sa zada nekako odjednom izgubim sliku extra auta i vise se i nesjecam kako je izgledao naprijed.
[Vrh] Go down
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Re: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Emptypon svi 19, 2008 10:37 pm

C5 je katastrofa... Meni osobno interijer C6 i nije nešto - ovo sa štop svijetlom - jbg, francuz je i na jednu takvu glupost prije je dolazilo barem 10 genijalnih rješenja.

Kod mercedesa ne govorim o završnoj u u nutrašnjosti, već o pouzdanosti koja je na jako niskim granama - dovoljno je pogledati unazad par godina indekse zadovoljstva kupaca - mercedes je slabo kotirao, i to više nije ono što je mercedes nekad bio - simbol pouzdanosti - otud i ona "poslovica" jedan je mercedes, sve su ostalo auti...

Osobno mislim da je najveći problem mercedesa unazad par godina želja za zaradom bez da se ispuni one osnove koje se zahtjevaju od tih automobila - provjerenost elemenata koji se ugrađuju - s obzirom na napredak elektronike, nije se dovoljno provjeravalo, pa su te stvari odlazile i spustile merc na razinu prosječnog automobila s iznadprosječnom cijenom. Također, očita je bila i zbunjenost koja još traje u pogledu profila same marke - koliko ono klasa postoji danas?

Pokušati ću nabrojati: A, B, C, E, R, G, ML, SL, SLK, CL, CLS, SLR, CLS....

Ok, ono što hoću reći: A, B, R klasa... WTF?! A i B - totalno precjenjeno sranje - B klasa je mercedesov ekvivalent Opel merive.... S tim da je unutrašnjost najniža među mercedesovim modelima, a cijena je paprena! A što se tiče A klase.... Sranje nevjerojatno - dovoljno je sjetiti se prve A klase koja se prevrtala - mercedes si to nikad ne bi smio dopustiti - takav gaf! Kakav je to auto? Što on želi biti, s obzirom da je to gradski auto mercedesa?! Prestrašno i pokazuje totalan nedostatak vizije koji prije nije bio prisutan kod mercedesa. A R klasa.... Monovolumen, SUV, sportski auto... Stravičnog dizajna... Jao majko! Što je to u usporedbi s paletom koju je merc imao 90', 80' i prije? Ništa, prejadno, prestrašno...

Jedini mercedes koji mi se od svih dopada je CLS - dva snažna motora i nema puno zezancije... Ali to je premalo da bi iskupilo marku koja danas preočito živi na staroj slavi.
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
ibralic
Moderator
ibralic


Broj postova : 195
Join date : 02.02.2008

Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Re: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Emptyuto svi 20, 2008 6:17 am

Pa nebi se složio da je taj mercedes auto bez greške. Nekoliko ih je bilo kod mojih u servisu pa znam!

Vjerovali ili ne taj model je imao problema sa instalacijom,nedavno su na jednom morali mjenjat instalaciju motora jer je riknula. V8 motori su im odlični.

Kvaliteta interijera nije ništa bolja od XM-ovog,a o dizajnu netreba niti govoriti.

Neki detalji plastike su nešto kvalitetniji kod genchera i to je to.

Što se tiće kvalitete tu se i mercedes odavno spustio na razinu ostalih,a u nekim stvarima i još gore. Navest ću samo detalj da je na E seriji zabilježeno da nakon 4 godine istrule sva vrata! Suspect
[Vrh] Go down
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Re: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Emptyuto svi 20, 2008 6:25 am

ibralic je napisao/la:
Neki detalji plastike su nešto kvalitetniji kod genchera i to je to.

Što se tiće kvalitete tu se i mercedes odavno spustio na razinu ostalih,a u nekim stvarima i još gore. Navest ću samo detalj da je na E seriji zabilježeno da nakon 4 godine istrule sva vrata! Suspect
respect

S tim da ta kvaliteta plastike po meni malo znači kad je overall dizajn totalna pušiona.....
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
Gost
Gost




Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Re: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Emptyuto svi 20, 2008 10:38 am

affraid afro flower affraid afro affraid afro flower lol!


Zadnja promjena: wowa; čet lis 16, 2008 9:32 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Lakii

Lakii


Broj postova : 284
Join date : 23.02.2008
Age : 40
Lokacija : Rijeka

Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Re: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Emptyuto svi 20, 2008 11:03 am

Ako hoces kvalitetu kupi Toyotu! tongue
Nije Merdo ono sto je bio krajem '80, pocetkom '90! A ni tada, osim kvalitete i zavrsne obrade nije nis imao!
Koliko je ono Mercedes nudio opreme u svojim autima tada? Se sjecamo kako su se otvarali prozori?

Nije da nesto zelim pljuvati po Mercedesu ali budimo realni: koliko Mercedes kosta (naravno, novi Mercedes)? Pu-hu-hu-no i previse! Kakav mu je dizajn? Dosadan, klasika i ziheraski! Kakve revolucionarne tehnologije i inovacije nudi? Nista! Hvalili su se da su uveli ABS i zracne jastuke, a bas i nisu! Hvalili su se zracnim ovijesom... Sto je to? Mi imamo Citroene! jezikoplaz Jedino mi se cini zanimljiv onaj aktivni cruise control (ali ni to nije nesto svemirski)!
Kvaliteta je strasno opala zadnjih godina, najvise jer su dopustili da ih vanjski dobavljaci zaje...! Znaci merdo stedi i skrtari isto koliko i jedna Dacia, di je tu ekskluzivnost?
Naravno tu su CL, CLS, SL, SLK, SLR... To su ekskluzivni sportski auti, van svih kategorija a opet se nade bolji auto od njih...
S klasa je opet super stvar ali za nesto sto se naziva vrhuncem automobila...hm...pa nekako ocekujem vise!
A sta sa onim "za njim se svi okrecu"? Pa, gledajmo to ovako: imas novu S-klasu, ful oprema, kupljenu u kesu,bla, bla, bla..., i pored tebe prode netko u baznom C220 CDI. Dali ces ga uopce doziviti? Naravno da ne! Znaci, za Mercedesom se okrece sirotinja, sta ti to treba za dizanje ega?

EDIT

PS. Skrenuo sam s teme, bez obzira na ovo sve ta stara S-klasa nije losa. Ali nemoze ju se (barem zbog klase kojoj pripada) usporedivati s velikim Citroenima!
[Vrh] Go down
sinisha

sinisha


Broj postova : 22
Join date : 08.02.2008
Lokacija : zagreb

Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Re: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Emptyuto svi 20, 2008 2:43 pm

kolko sam ja cuo neki dijelovi motora za mercedes se rade u bosni.. al dobro to nije nista cudno..
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Re: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Emptyuto svi 20, 2008 3:16 pm

Kaj velite da su mečke 70 i 80tih bile kvalitetne, nakrpao sam se limarije minija i 123trica starih 7-8 godina ko u prići, a o 190 da ni ne pričam kak su im trulili pragovi i mulde. Nije njima pao kvalitet nego su ih drugi dostigli i neki prešišali.Znate gdje se proizvode klipovi za trice i petice BMW za diesel motore? U Vrbovcu, odma tu kraj Zagreba.
[Vrh] Go down
stemer

stemer


Broj postova : 83
Join date : 01.03.2008

Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Re: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Emptyuto svi 20, 2008 6:16 pm

Znaci dosli smo do zakljucka da citroen jos uvjek nije dao odgovor na luksuzne mecke. C6 je blaga konkurencija al nista dostojno za citroena. Za A,B i R klasu se slazem a i predzadnja E klasa je imama dosta mana i problema. Moje misljenje je da se citroen samo malo treba pobrinuti oko detalja i da bi puno bolje prolazio i kod kriticara i kod kupaca. Mercedes drzi cjenu na staroj slavi, zato sam i uzeo gensera kao primjer jer mi se cini extra auto za 10k-11k eura. Samo da mu je od cx-a hidrauliku ubacit eeeee... Di bi mu kraj bio.
A sto se udobnosti tice po meni ne W123 jedan od najudobnijih ako ne i najudobniji mercedes ikad napravljen.
[Vrh] Go down
ibralic
Moderator
ibralic


Broj postova : 195
Join date : 02.02.2008

Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Re: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Emptyuto svi 20, 2008 6:30 pm

stemer je napisao/la:
Znaci dosli smo do zakljucka da citroen jos uvjek nije dao odgovor na luksuzne mecke.


Mercedes genscher (w140) 55d4891a5f

Mercedes genscher (w140) E075f5c0a0

Mercedes genscher (w140) SM_Opera__1_

Mercedes genscher (w140) SMOPERA

Mercedes genscher (w140) 1973_citroen_sm_opera_02_m

Mercedes genscher (w140) Sm8

Mercedes genscher (w140) Sm7

Mercedes genscher (w140) 1973_citroen_sm_opera_06_m
[Vrh] Go down
ibralic
Moderator
ibralic


Broj postova : 195
Join date : 02.02.2008

Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Re: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Emptyuto svi 20, 2008 6:34 pm

Da ne davim sa ostalim slikama velikih luksuznih Citroena .......


Citroenova povijest je bila nažalost obilježena i nekim velikim padovima,al bez obzira na to za mene veliki Citroenovi modeli poćevši od prvog modela C6 pa TA,DS i dalje ostaju sinonim za luksuz,avangardu i tehnički napredak kakve ostale marke mogu samo sanjat!
[Vrh] Go down
stemer

stemer


Broj postova : 83
Join date : 01.03.2008

Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Re: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Emptyuto svi 20, 2008 6:43 pm

Mercedes genscher (w140) Mercedes-benz_600_pullmann_landaulet_03512_0006_02_08_12
Mercedes genscher (w140) Mercedes-benz_600_pullmann_landaulet_03512_0006_02_08_36
Mercedes genscher (w140) Mercedes-benz_600_pullmann_landaulet_03512_0006_02_08_09
Mercedes genscher (w140) Mercedes-benz_600_pullmann_landaulet_03512_0006_02_08_04
Mercedes genscher (w140) Mercedes-benz_600_pullmann_landaulet_03512_0006_02_08_05
Mercedes genscher (w140) Mercedes-benz_600_pullmann_landaulet_03512_0006_02_08_02
itd. da nedusim Very Happy
[Vrh] Go down
ibralic
Moderator
ibralic


Broj postova : 195
Join date : 02.02.2008

Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Re: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Emptyuto svi 20, 2008 6:46 pm

Ne mogu naći di sam stavio sliku,al malo potraži po netu predsjednički model DS-a gle
[Vrh] Go down
ibralic
Moderator
ibralic


Broj postova : 195
Join date : 02.02.2008

Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Re: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Emptyuto svi 20, 2008 6:50 pm

Evo baci pogled na ovaj link

http://www.citroen.mb.ca/retromobile99/


Ima slika i pozlačenog 5CV izrađenog za papu!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Re: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Emptyuto svi 20, 2008 7:23 pm

stemer je napisao/la:
Mercedes genscher (w140) Mercedes-benz_600_pullmann_landaulet_03512_0006_02_08_12
Mercedes genscher (w140) Mercedes-benz_600_pullmann_landaulet_03512_0006_02_08_36
Mercedes genscher (w140) Mercedes-benz_600_pullmann_landaulet_03512_0006_02_08_09
Mercedes genscher (w140) Mercedes-benz_600_pullmann_landaulet_03512_0006_02_08_04
Mercedes genscher (w140) Mercedes-benz_600_pullmann_landaulet_03512_0006_02_08_05
Mercedes genscher (w140) Mercedes-benz_600_pullmann_landaulet_03512_0006_02_08_02
itd. da nedusim Very Happy

lijepo da ima prostora za noge za sve putnike odozada... otprilike ko u novim HŽovim vagonima u brzim vlakovima... cheers cheers cheers volio bi vidit taj landaulet da se stane sa sm operom ili još bolje presidentielleom.

genscher je meni nit smrdi nit miriši, zadnja mečka koja mi se uvjetno rečeno sviđa, a ova fora sa svi se okreću za njim... neću komentirat... auto nikad nisam shvaćao kao produžetak za k.. ili sredstvo za stjecanje popularnosti (ili vjerojatnije omraženosti, kakvi tipovi inače voze velike mečke kod nas).

mislim, kojem idiotu u ovakav prototip padne na pamet ugradnja dizelskog motora :shock: možda nede, al zato troši mjer'cu.
Mercedes genscher (w140) Merc_c111_main

da ne govorim o 80% mečki na našim cestama, w123 200D. spaček ga sašije u ubrzanju.

zaključak: ako od auta tražiš potpunu dosadu, nemaštovitost i lijek za komplekse, onda fino kupiš mercedes. Rolling Eyes fama o mercedesu i golfu kao nečem posebnom je došla s gastarbajterima, al je se nikad nismo riješili....
[Vrh] Go down
hmrkovic




Broj postova : 19
Join date : 12.04.2008

Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Re: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Emptyuto svi 20, 2008 8:31 pm

Mercedes S600, taj je imao hidraulike više nego ijedan citroen:
čak su i podizači stakala bili hidraulički pokretani,a vrata su se zatvarala
uz asistenciju hidraulike!
[Vrh] Go down
stemer

stemer


Broj postova : 83
Join date : 01.03.2008

Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Re: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Emptyuto svi 20, 2008 8:36 pm

dmikolic koje auto vozis? Nije to stvar i kurcenju ili nesto tako!!!
Svak voli kad je zapazen i kad se istice u masi, a to vama ne moram pricati Smile , i ko kaze da mu nije drago kad je drugaciji od drugih sigurno laze. Gescher je rjetkost na nasim cestama i ne sjecam se kad sam ga zadnji put vidio u zivo.
Mislim da smo previse zaglibili u raspravu mecka vs. citroen. Svi mi koji vozimo citroen ili zelimo biti drugaciji od drugih ili smo nasjedili od roditelja pa nemas sta drugo vozit al ko je jednom prozovao u hidraulicaru uvjek se vraca po jos Very Happy.
Mercedes je u svojoj S klasi uvjek ostao dosljedan. Citroen se istice samo po tome sto je udobniji i izgleda odkacenije (sto se u zadnje vrijeme ne moze bas rec). U udobnosti je prvi a u svemu drugom.....
[Vrh] Go down
ibralic
Moderator
ibralic


Broj postova : 195
Join date : 02.02.2008

Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Re: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Emptyuto svi 20, 2008 8:45 pm

hmrkovic je napisao/la:
Mercedes S600, taj je imao hidraulike više nego ijedan citroen:
čak su i podizači stakala bili hidraulički pokretani,a vrata su se zatvarala
uz asistenciju hidraulike!


Šališ se?!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mercedes genscher (w140) Empty
PostajNaslov: Re: Mercedes genscher (w140)   Mercedes genscher (w140) Empty

[Vrh] Go down
 
Mercedes genscher (w140)
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: OFF TOPIC-
Forum(o)Bir: