Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 PALA JE......infrastruktura II

Go down 
+9
medeni
BiXic
HYpic
SuperDS
nerujuveljudi
Deda_
lega2cv
spackarica
clouseau
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Emptyčet stu 20, 2008 12:57 pm

jihihihihi
Ovu sreću moram s vama podjelit!
Već duže vrijeme imamo želju za ne preveliku lovu ubost neki ranč gdje možemo pobjeć iz grada, luftat se, sadit bilje, povremeno prespavat tamo, roštiljat...
I eto naletili smo na nešto u kraju koji mi se jako sviđa. Pitoma brda, nekih 25km od Vtc, padina prema jugoistoku s pogledom na brdašca i Papuk.
Zemljište površine nekih 17000m2 (oko 40x420m), prastara kućica, voćnjak. Trebat će dosta šljakat da se malo to sve dovede u red al to i je gušt svega.
Plan je na trećinu površine zasadit šumu za vlastite potrebe, ostavit i malo dopunit voćnjak a ostatak ukrasno bilje, livada. Vinograd ne dolazi u obzir. Voće će biti
isključivo za vlastite potrebe, dakle dolaze u obzir stare sorte koje ne namjeravam špricat s otrovčinama.
Selo je jako slabo naseljeno, ima oko 25km cesta a stanovnika šaka jada, sve ogromna imanja a tu i tamo živi pokoja obitelj. Iza nas do velike šume ima svega 3-4 naseljene kuće.
C4 se pretvara u tegleće vozilo, dobio je kuku za priksu, kupio sam i traktorće-kosilicu za travu (jonsered)
PALA JE......infrastruktura II ScreenShot003
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: Re: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Emptyčet stu 20, 2008 1:04 pm

jao kuki - čestitke! to je valjda najbolja investicija koju čovjek može napraviti!
evo ja već nekoliko dana prekopavam voj mali vrt u šestinama i svaki puta se ''očistim'' od svih događanja.
btw, ako će trebat kakva pomoć samo zovi! ja obožavam farbati, plijeviti i štihati a i roštiljati tako da se preporučam za razne slične radnje Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: Re: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Emptyčet stu 20, 2008 1:25 pm

U proljeće kad koliko toliko dotjeramo kućicu u stanje da se može prespavat u njoj može se organizirat jedan Papuk vikend, petak se dođe k meni, prespava se na ranču a u subotu izlet na Jankovac...
Oko kuće ima mjesta za desetak tutača, žene djeca, starci i nemoćni mogu krmit u kući, a ostali u štaglju (ak se ne sruši do tad! scratch ) Imam struju, voda tak-tak neka iz bunara, nije za piće, wc za sada poljski koji je smješan jer ustvari nije solo vani nego su napravili kućicu u sred štale u kojoj već dugo nema životinja.
[Vrh] Go down
lega2cv

lega2cv


Broj postova : 471
Join date : 04.02.2008
Age : 54
Lokacija : osijek

PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: Re: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Emptyčet stu 20, 2008 2:32 pm

bravo kuki super investicija...i ja sam vec godinama u nekoj potrazi a nikako da nađem nesto tako izvan svega,a ono sto nađem je na 60 km od osijeka a to mi neije neki biznis......cim zatopli ajmo napraviti jedan mali radni susret...malo bi se šljakalo,malo papalo i puno druzilo Smile
[Vrh] Go down
http://citroensos.16.forumer.com
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: Re: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Emptyčet stu 20, 2008 4:19 pm

Odlićno,to je prava stvar! lol! štrik jiahahaha jihihihihi kružok bajk palačinke bravo
[Vrh] Go down
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: Re: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Emptyčet stu 20, 2008 4:55 pm

danas je stiga i crvena pila number two
PALA JE......infrastruktura II 20112008005
Zvone što se tiče radnog susreta ja sam za, evo recimo sadnja šume bagrema.
Osim radno sposobnih i nesposobnih nužan je stručnjak za čobanac, a čujem da na tvojoj strani ima takvog.
E da, zaboravio sam reć da na imanju postoji i krušna peć, dalo bi se i u to nešto nabacit iako da budem iskren u tim stvarima sam neuk, moj najveći domet je skurit roštilj a ove zahtjevnije stvari ne znam.
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: Re: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Emptyčet stu 20, 2008 6:20 pm

koja dobra pila!
jel' mogu ja kosit i radit peku i saditi drvca mala?
Very Happy jihihihihi
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: Re: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Emptyčet stu 20, 2008 6:23 pm

možeš sve to, samo ne smiješ nečijeg zeku stavit pod peku
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: Re: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Emptyčet stu 20, 2008 6:24 pm

Zato može teleću koljenicu! klopa smijavi
[Vrh] Go down
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: Re: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Emptyčet stu 20, 2008 6:55 pm

Deda_ je napisao/la:
Zato može teleću koljenicu! klopa smijavi
mm može može
http://www.index.hr/gastro/kuharica/recept.aspx?id=2346
[Vrh] Go down
nerujuveljudi

nerujuveljudi


Broj postova : 148
Join date : 02.02.2008
Age : 58
Lokacija : ČERVAR-KNEŽIJA

PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: Re: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Emptyčet stu 20, 2008 7:01 pm

Bravo Kuki!!!!! klopa jiahahaha bravo
[Vrh] Go down
SuperDS




Broj postova : 12
Join date : 25.10.2008
Age : 44
Lokacija : BiH Sarajevo

PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: Re: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Emptyčet stu 20, 2008 7:04 pm

A sta da kazem osim - cestitamo, pravi i garazu odmah za citro
[Vrh] Go down
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: Re: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Emptyčet stu 20, 2008 8:28 pm

Very Happy ideeeeeeš dobra investicija he he nadam se da na idućoj satelitskoj snimci se bude vidjel mali citro otpad pored šumaraka dobra ti je kosilica ali ipak si se mogel konzultirat s vladom iz gospića da složiš jednu spakkosilicu i naravno veselimo se mini susretu na ranću...
[Vrh] Go down
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: Re: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Emptyčet stu 20, 2008 9:25 pm

Možda bi se za godinu dvije na satelitskoj slici jedino mogao vidjet veliki ševron, onak napravljen od zasađenih biljaka, a od citro otpada nažalost ništa, eventualno bi stao jedan stroj u štagalj. Dosta mi je šarafljenja po starim kramama, barem dok C4 i sam ne postane krama, spaka ne računam, on uvijek ima svoje počasno mjesto. Doduše možda opet postane aktualna jedna od mojih želja koju sam gotovo otpisao a to je samogradnja off road vozila na spakovoj osnovi, onak samo gola konstrukcija od cijevi i osnovni dijelovi spakove mehanike. Tu doma mi to nije imalo smisla pravit jer bi mi problem bio izać iz grada s takvim neregistriranim strojem a tam bi to funkcioniralo, mogao bi šumom i poljskim putevima sve do Papuka.
[Vrh] Go down
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: Re: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Emptyned stu 23, 2008 7:52 pm

Danas je bio krasan sunčani dan pa smo išli u vizitu na grunt
eto nekoliko fotki

PALA JE......infrastruktura II DSC02452
kuća gledano s ceste

PALA JE......infrastruktura II DSC02519
pomoćna zgrada nasuprot kuće

PALA JE......infrastruktura II DSC02509
krušna pećka

PALA JE......infrastruktura II DSC02511
kuća s leđa

PALA JE......infrastruktura II DSC02544
pogled prema jugoistoku

PALA JE......infrastruktura II DSC02524
pogled prema jugozapadu

PALA JE......infrastruktura II DSC02539
stara kruška

PALA JE......infrastruktura II DSC02531
lipa pored štaglja

PALA JE......infrastruktura II DSC02549
guštanje na livadi (susjedovoj, kod mene je još uglavnom drač)
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: Re: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Emptyned stu 23, 2008 9:14 pm

ideš... Bravo majstore, to je to, stvoreno za bjeg od svakodnevnih stresova, to je punjač tvojih baterija...
[Vrh] Go down
medeni

medeni


Broj postova : 276
Join date : 26.08.2008
Age : 52
Lokacija : selo

PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: Re: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Emptypon stu 24, 2008 5:39 pm

Bravo kuki to je potez. Ako tribas strucnu pomoc u stolariji, demontazi i montazi svega i svacega, sredjivanju krovista, kopanju rupa, pomoc nekog ko je jak i nije pametan, samo zovi.
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: Re: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Emptyuto stu 25, 2008 11:10 am

medeni je napisao/la:
Bravo kuki to je potez. Ako tribas strucnu pomoc u stolariji, demontazi i montazi svega i svacega, sredjivanju krovista, kopanju rupa, pomoc nekog ko je jak i nije pametan, samo zovi.
cheers lol!
[Vrh] Go down
bluesberry
Admin
bluesberry


Broj postova : 424
Join date : 03.02.2008
Age : 45
Lokacija : ZG/DA

PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: Re: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Emptyuto stu 25, 2008 7:30 pm

suuuupeeerrrrrrr
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/powerpoptheband
Don
Admin
Don


Broj postova : 252
Join date : 01.02.2008
Age : 41

PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: Re: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Emptypon pro 01, 2008 8:19 pm

ideš đurđa...čestitke cheers
[Vrh] Go down
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: Re: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Emptysub pro 20, 2008 11:38 pm

Crveni zmaj dobio priksu, ipak je to velika kilometraža za nosit alat i bilje po ranču, a ima i tvornički ugrađena dva stalka za pivo (ove rupe na prednjim ćoškovima) Jedva čekam proljeće da mogu nešto za ozbiljno počet radit tamo, za sad samo svaki vikend roštiljamo pifski

PALA JE......infrastruktura II DSC02633
[Vrh] Go down
charliee

charliee


Broj postova : 539
Join date : 01.02.2008

PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: Re: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Emptyned pro 21, 2008 8:53 am

idealna baza za restauraciju aneeeznammm
[Vrh] Go down
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: Re: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Emptysri vel 18, 2009 9:40 am

lega2cv je napisao/la:
HYpic je napisao/la:
Very Happy pa ono na pol puta nam je recimo virovitica kuki je već najavil neko okupljanje a kaj se tiće nekog datuma mi tu u zg i nemamo baš neke akcije do 5mj tak da neki 3 ili 4 mjesec bi mogli dobro zaružit...

ko bok...kontaktiramo kukija da vidimo kako stvari stoje da se skupimo na njegovoj hacijendi...ponesite nesto za papak...mi cemo organizirati neki fiš ili čobanac...
mm čobanac, to se traži klopa
Dakle čim udari proljeće idemo u akciju.
Imanje je doduše zapelo u razvoju negdje sredinom prošlog stoljeća tak da ne očekujte veliki komfor, nema kupaonice a vrhunac je blue room, tak da znate računat, ko je prefin bit će mu teško.
PALA JE......infrastruktura II 07122008006

inače da se roštiljat i po zimi
PALA JE......infrastruktura II 31-01-09_1644

ekipa iz susjedstva
PALA JE......infrastruktura II 27-12-08_1601
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: Re: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Emptysri vel 18, 2009 9:51 am

blue room je kuuuul, a susjedi su preeeeedivniiii Smile
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: Re: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Emptysri vel 18, 2009 9:52 am

ha ha sad vidim na fotki blue rooma još jednu primjenu dack tapea
[Vrh] Go down
Sponsored content





PALA JE......infrastruktura II Empty
PostajNaslov: Re: PALA JE......infrastruktura II   PALA JE......infrastruktura II Empty

[Vrh] Go down
 
PALA JE......infrastruktura II
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» PALA JE.....infrastruktura

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: OFF TOPIC-
Forum(o)Bir: