Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Sve i svašta

Go down 
+12
bluesberry
Zauvijek Citroen!!!
stemer
medeni
Lakii
sale16v
spackarica
yavanna
BiXic
turBina
ibralic
DaffyDuck
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta   Sve i svašta - Page 2 Emptypon ruj 01, 2008 12:45 am

hellyeah

E da je para...... cowboy
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
medeni

medeni


Broj postova : 276
Join date : 26.08.2008
Age : 52
Lokacija : selo

Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta   Sve i svašta - Page 2 Emptypon ruj 01, 2008 10:53 am

Ma Hajde Bralicu lako je naci dobra XM sredi nesto okolo 30 godina staro da tako izgleda. Sala mala nemoj me ozbiljno shvacati,
XM je stvarno odlican respect
[Vrh] Go down
ibralic
Moderator
ibralic


Broj postova : 195
Join date : 02.02.2008

Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta   Sve i svašta - Page 2 Emptypon ruj 01, 2008 4:54 pm

lol! lol!

Hehe,imaš pravo prijatelju .

Što je sa onim AMI-em u tvom dvorištu?
[Vrh] Go down
medeni

medeni


Broj postova : 276
Join date : 26.08.2008
Age : 52
Lokacija : selo

Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta   Sve i svašta - Page 2 Emptypon ruj 01, 2008 6:35 pm

TurBina jesi vidija sivog CX iza bjelog XM na st fotkama e to je moj na popravku bija 9mjeseci malj
[Vrh] Go down
medeni

medeni


Broj postova : 276
Join date : 26.08.2008
Age : 52
Lokacija : selo

Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta   Sve i svašta - Page 2 Emptypon ruj 01, 2008 6:38 pm

Ami ceka nekog tko ima para, vrimena, voli amije i ima vise od 100 kg jocolor lol!
[Vrh] Go down
stemer

stemer


Broj postova : 83
Join date : 01.03.2008

Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta   Sve i svašta - Page 2 Emptysri tra 01, 2009 11:39 pm

[Vrh] Go down
Zauvijek Citroen!!!

Zauvijek Citroen!!!


Broj postova : 102
Join date : 18.01.2009

Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta   Sve i svašta - Page 2 Emptypon tra 06, 2009 7:16 pm

stemer je napisao/la:
Evo da vas malo rastuzim https://www.youtube.com/watch?v=AigVPEGkp-0&NR=1

No No No
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta   Sve i svašta - Page 2 Emptysri tra 08, 2009 8:46 am

affraid No
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
yavanna
Admin
yavanna


Broj postova : 1743
Join date : 02.02.2008
Lokacija : Knežija

Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta   Sve i svašta - Page 2 Emptyčet tra 16, 2009 11:20 am

Koji trebaš bit kreten da te ovakve stvari oduševljavaju. To ne mislim samo zato što se radi o xm-u. robi
[Vrh] Go down
http://www.igk.hr
Lakii

Lakii


Broj postova : 284
Join date : 23.02.2008
Age : 40
Lokacija : Rijeka

Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta   Sve i svašta - Page 2 Emptyčet tra 16, 2009 4:52 pm

Takav je mentalitet gore. Auti su im potrosna roba...
Ali zato idu i u drugu stranu ekstrema i imaju totalno zagrizene ljubitelje auta!
[Vrh] Go down
yavanna
Admin
yavanna


Broj postova : 1743
Join date : 02.02.2008
Lokacija : Knežija

Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Dugo se nismo čuli   Sve i svašta - Page 2 Emptyčet svi 26, 2011 1:45 pm

Zdravo. Stvarno se dugo nismo čuli.
Nego što ima novoga? Za one koji ne znaju, moj je dragi xm još uvijek na popravku. Još od drugog mjeseca. Pišem ovo tako da svi znaju da je moj mehaničar, mehaničar kojem nikad, AMA BAŠ NIKAD, nemojte otfurati auto na popravak.
A sad malo detaljnije.
9.11.2010. mi je na glavnu ulicu izletila baba i imali smo sudar. Ništa jako strašno. Otišao mi je blatobran, svjetlo i tak sitnice, koje su lako popravljive. No, kako autek nema abs, a nisam ga se htjela odreći, a ne daju mi voziti auto koji nema abs ("jer se niti sudar ne bi dogodio da sam imala abs") tako sam dala ugraditi abs. Dali smo ga i lakirati da bude kao novi. S tim da se mučim sa strujom već dugo (preko dvije godine) i stalno je kao popravljen i konstanto gubi struju, pa kao i to je trebao srediti.
Kako je bilo suđenja, i kako je trebalo napraviti procjenu štete i kako sam čekala procjenu i kako je bio Božić i Nova u međuvremenu, auto sam dala na popravak tek krajem prvog mjeseca. Trebao je biti gotov do 1.4.2011.
31.3.2011. došao je moj mehaničar, dotični Feđa, pa mi javi da auto nije dofurao jer ga je slupao kad ga je sređenog vozio na probnu vožnju. I od tada ga čekam. Još nije gotov.
Da ne kažem da mu je palo na pamet da mu potpišem "fiktivni" ugovor u kojem bi pisalo da je moj auto zapravo njegov, da ga kontrola ne ulovi.
Ludilo. Uglavnom Bubi i Feđa su tata i sin. Bubi je mehaničar mog tate, a Feđa tenkre je mene dobio. Ili bolje rečeno ja sam dobila njega. Uglavnom klonite ih se.

I kak ste vi? smile1
[Vrh] Go down
http://www.igk.hr
bluesberry
Admin
bluesberry


Broj postova : 424
Join date : 03.02.2008
Age : 45
Lokacija : ZG/DA

Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta   Sve i svašta - Page 2 Emptypet svi 27, 2011 7:51 pm

ja evo baš hepi jer sutra idem po stari didi kod tate u garage Smile i onda laganica pripreme za ljeto i F

a ostali?
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/powerpoptheband
turBina
Moderator
turBina


Broj postova : 398
Join date : 02.02.2008
Age : 43
Lokacija : Yugozapad

Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta   Sve i svašta - Page 2 Emptysub svi 28, 2011 9:59 am

Mehaničari.Sve i svašta - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcR_Xh30XvwN-aKVmLMPRu4fYzqI_GPE4-wEOcIGVf2I4NPCUEDU6Q
[Vrh] Go down
yavanna
Admin
yavanna


Broj postova : 1743
Join date : 02.02.2008
Lokacija : Knežija

Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Nada još nije umrla, a kad će ne zna se   Sve i svašta - Page 2 Emptyuto svi 31, 2011 11:55 am

U ponedjeljak bi morala moć javit dal je auto na kraju stigao. Kao u nedjelju nema sumnje da će biti gotovov i spreman za preuzimanje, ali nekak postoji velika sumnja s moje strane, ali tko ne bi sumnjao u takvog tipa.
Nadam se da ću se moć pohvalit. smile1 (p.s. off topic off topic-a super mi je ovaj smajlić)
[Vrh] Go down
http://www.igk.hr
yavanna
Admin
yavanna


Broj postova : 1743
Join date : 02.02.2008
Lokacija : Knežija

Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta   Sve i svašta - Page 2 Emptypon lip 20, 2011 10:21 am

Samo za informaciju, auto još nije gotov. Kaože Fedja da je i njemu već dosta mog auta (juhu), te da kad ga završi da će mi ga dofurat i vratit novce. Baš me zanima.
[Vrh] Go down
http://www.igk.hr
XUD

XUD


Broj postova : 3
Join date : 07.06.2011

Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta   Sve i svašta - Page 2 Emptysri lip 22, 2011 7:56 pm

Pretpostavljam da te ugrađivanje ABS-a poprilično koštalo. Zar ti je to zaista bilo neophodno?
[Vrh] Go down
Deda
Admin
Deda


Broj postova : 162
Join date : 04.02.2008

Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta   Sve i svašta - Page 2 Emptyčet lip 23, 2011 8:45 pm

Ivana ,a da se ti logiraš na citroen forum.hr? Ovaj forum je mrtav,kao što je mrtav i citroen klub.Stare raje više nema,svi nestali,došli neki novi klinci.
[Vrh] Go down
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta   Sve i svašta - Page 2 Emptypon lip 27, 2011 8:31 pm

Deda je napisao/la:
Ivana ,a da se ti logiraš na citroen forum.hr? Ovaj forum je mrtav,kao što je mrtav i citroen klub.Stare raje više nema,svi nestali,došli neki novi klinci.

big smile deda ne seri baniral bum te ovaj forum nikad nije bil bolji i masivniji kaj si čorav...
[Vrh] Go down
vlado44

vlado44


Broj postova : 137
Join date : 16.09.2010

Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta   Sve i svašta - Page 2 Emptyuto lip 28, 2011 5:31 am

malo nas je al nas ima.... Usput, di je najbolje naručivati dijelove za 2CV, Casis, Franzose ili nešto treće? Hvala
[Vrh] Go down
Deda
Admin
Deda


Broj postova : 162
Join date : 04.02.2008

Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta   Sve i svašta - Page 2 Emptyuto lip 28, 2011 7:28 am

Da vidim,svi su se skrili i nigdje nikog,kak je na forumu tak i sa druženjem i klubom u koji su se svi kleli.Nema veze,situacija je samo odraz nas samih onikvih kakvi smo.
Vlado za djelove ti je najednostavnije da ih naručiš kod Henka,sve ti donese od Casisa kaj treba.
[Vrh] Go down
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta   Sve i svašta - Page 2 Emptysri lip 29, 2011 11:23 am

Deda je napisao/la:
Da vidim,svi su se skrili i nigdje nikog,kak je na forumu tak i sa druženjem i klubom u koji su se svi kleli.Nema veze,situacija je samo odraz nas samih onikvih kakvi smo.
Vlado za djelove ti je najednostavnije da ih naručiš kod Henka,sve ti donese od Casisa kaj treba.

Wink a jebi ga ti si old schol momak ljudi se danas druže na fejsu a ne na forumima forumi bi trebali služit za savjete informacije i sl. a i neka je besparica glede održavanja voznih parkova tak da baš i nema nekih restauracija itd a glede raidova/druženja ima i njih ja na žalost zbog perja nisam išo na baranja raid big smile a imam regularnu šaru reganog hy-a i slobodnih dana u izobilju...
[Vrh] Go down
yavanna
Admin
yavanna


Broj postova : 1743
Join date : 02.02.2008
Lokacija : Knežija

Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta   Sve i svašta - Page 2 Emptypet srp 08, 2011 2:49 pm

vlado44 je napisao/la:
malo nas je al nas ima.... Usput, di je najbolje naručivati dijelove za 2CV, Casis, Franzose ili nešto treće? Hvala

Jest da smo rijeđe ovdje i sve to, ali kaj pitanje o dijelovima za 2cv i ostalo radi u sve i svašta garaže xm-a.

Te ako se netko pitao, auto još nije gotov. Navodno će biti gotov pred kraj ovog tjedna (jedino je nezgodno da je već petak i još se nije javio), te je rekao kako mu je već dosta mog auta i da će mi dovesti auto kad ga završi vratit mi lovu..

I da, deda ne provociraj. jezikoplaz
[Vrh] Go down
http://www.igk.hr
Deda
Admin
Deda


Broj postova : 162
Join date : 04.02.2008

Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta   Sve i svašta - Page 2 Emptypet srp 08, 2011 4:28 pm

Ne provociram,a kaj se društva citroena tiče,a pogotovu onih koji imaju XMa svi su na tom forumu.Ovo ovdje je pucanje u mrtvu kobilu.
[Vrh] Go down
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta   Sve i svašta - Page 2 Emptyned srp 10, 2011 11:17 pm

Deda je napisao/la:
Ne provociram,a kaj se društva citroena tiče,a pogotovu onih koji imaju XMa svi su na tom forumu.Ovo ovdje je pucanje u mrtvu kobilu.

ajd deda ne njajke zvućiš ko jedan panglu koji za sebe svoj forum i klub tvrdi da je najstariji naj k**** palac i sve naj i opet naj a svi znamao surovu istinu tak da otom potom o mrtvim kobilama i naj forumima klubovima itd ljudi su tam di vole ili po navici ili im je zanimljivo iz bilo kojeg razloga pa makar i bizarnog al nema veze još si mlad i naivan buš s vremenom naućil tongue
[Vrh] Go down
yavanna
Admin
yavanna


Broj postova : 1743
Join date : 02.02.2008
Lokacija : Knežija

Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta   Sve i svašta - Page 2 Emptypon srp 11, 2011 6:39 am

Deda je napisao/la:
Ne provociram,a kaj se društva citroena tiče,a pogotovu onih koji imaju XMa svi su na tom forumu.Ovo ovdje je pucanje u mrtvu kobilu.

Deda, kak da ti to lijepo velim, a da se ne uvrediš, hmm, kaj si ti normalan? Jel bi ti da se ja sa svijm xm-om tam preselim jer ti smetam ili zato kaj misliš da si mrtva kobila ili kaj?
Pa ne pada mi se na pamet družiti s Borcem, čak ni ako su svi xm-aši tam.

[Vrh] Go down
http://www.igk.hr
Sponsored content





Sve i svašta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta   Sve i svašta - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Sve i svašta
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: NOVI CITROENI :: XM GARAŽA-
Forum(o)Bir: