Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 moj siroti spale iliti kako dalje?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

moj siroti spale iliti kako dalje? Empty
PostajNaslov: moj siroti spale iliti kako dalje?   moj siroti spale iliti kako dalje? Emptysri srp 02, 2008 9:08 am

ok. realno - dali smo sve od sebe da sami složimo taj lajtung. dečki su se satima natezali sa tim namještanjem istog i to nekoliko dana i jednostavno nisu uspjeli.
spale nije vozan a laci nema vremena doći. i sada sve stoji. i čeka. a što, to više stvarno ne znam...

zbog čega pišem ovaj post? pa prvenstveno zato što nemam pojma kaj napraviti tj. kome se obratiti. jedan jedini mehaničar kojeg znam i kome više-manje vjerujem je laci koji je u samoboru i kojeg mi je već neugodno zvati i žicati da dođe jer mu to nije jednostavno, a da mu tamo i odšlepam auto opet je pitanje koliko bi vremena prošlo da se sve to sredi.

alternativa je ruda koji - opet - nema vremena i svaki dejt uredno i svaki puta odkanta.

e sad mene zanima - što napraviti? kome se obratiti? da li uopće postoji način na koji se može riješiti ova kriza sa mehaničarima?
realno, ima ih malo i pretrpani su poslom pa se zbog toga zna desiti da nekaj i zeznu. gdje se dati u potragu za novima, pa da se taj krug proširi? imate li kakve preporuke (može i po regijama, makar me trenutno zanima zagreb i bliža okolica)?

osim mehaničara problem nam je i sa lakirerima, limarima i sl...

dakle, čekam prijedloge, preporuke i sl., tj. nešto što bi kasnije mogli pretvoriti u popis osoba potrebnih da se naši auti srede.
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
tomica
Moderator
tomica


Broj postova : 226
Join date : 03.02.2008
Lokacija : Zagreb

moj siroti spale iliti kako dalje? Empty
PostajNaslov: Re: moj siroti spale iliti kako dalje?   moj siroti spale iliti kako dalje? Emptysri srp 02, 2008 9:13 am

jesi probala Fabeka pitat? On bi mogao imati vremena i nije daleko.

Ljudi imaju svakojako misljenje o njemu. Meni je sredio dobro hidrauliku na Xantiji, a zamjenom kuplunga sam malo manje zadovoljan jer je malo spigao poluzje mjenjaca, pa je ovaj malo zapinjao (realno, smetala mu je instalacija od plina, pa je moguce da je zbog toga ovaj dio malo sfusao).
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

moj siroti spale iliti kako dalje? Empty
PostajNaslov: Re: moj siroti spale iliti kako dalje?   moj siroti spale iliti kako dalje? Emptysri srp 02, 2008 9:21 am

IMAŠ KAKAV BROJČEK + KOLIKA JE ŠANSA DA DOĐE U KUĆNU POSJETU? :d

sorry na capsu
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
tomica
Moderator
tomica


Broj postova : 226
Join date : 03.02.2008
Lokacija : Zagreb

moj siroti spale iliti kako dalje? Empty
PostajNaslov: Re: moj siroti spale iliti kako dalje?   moj siroti spale iliti kako dalje? Emptysri srp 02, 2008 9:25 am

4846421

0915436481

On ti je u Medulicevoj, a dolazi li u kucnu posjetu, neznam. pitaj ga ....
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

moj siroti spale iliti kako dalje? Empty
PostajNaslov: Re: moj siroti spale iliti kako dalje?   moj siroti spale iliti kako dalje? Emptysri srp 02, 2008 9:33 am

thnx Smile
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
tomica
Moderator
tomica


Broj postova : 226
Join date : 03.02.2008
Lokacija : Zagreb

moj siroti spale iliti kako dalje? Empty
PostajNaslov: Re: moj siroti spale iliti kako dalje?   moj siroti spale iliti kako dalje? Emptysri srp 02, 2008 9:36 am

ako ti radi rucna kocnica, uhavtiti kasni nocni sat, doslepati auto k njemu u ulicu, pa ujutro dati auto na popravak
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

moj siroti spale iliti kako dalje? Empty
PostajNaslov: Re: moj siroti spale iliti kako dalje?   moj siroti spale iliti kako dalje? Emptysri srp 02, 2008 9:52 am

njeeema ručne :S
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
tomica
Moderator
tomica


Broj postova : 226
Join date : 03.02.2008
Lokacija : Zagreb

moj siroti spale iliti kako dalje? Empty
PostajNaslov: Re: moj siroti spale iliti kako dalje?   moj siroti spale iliti kako dalje? Emptysri srp 02, 2008 9:56 am

spackarica je napisao/la:
njeeema ručne :S

snow
[Vrh] Go down
Sponsored content





moj siroti spale iliti kako dalje? Empty
PostajNaslov: Re: moj siroti spale iliti kako dalje?   moj siroti spale iliti kako dalje? Empty

[Vrh] Go down
 
moj siroti spale iliti kako dalje?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ST 002 CV na Hvaru
» later- iliti zly hacker
» Ne radi okretomjer iliti obrtomjer...
» Vodic: Kako promijeniti zarulju na C4

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: A-SERIJA GARAŽA-
Forum(o)Bir: