Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 later- iliti zly hacker

Go down 
+11
charliee
turBina
DaffyDuck
srdjanGS
yavanna
ibralic
HYpic
Gery
spackarica
IP_logged
later
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
yavanna
Admin
yavanna


Broj postova : 1743
Join date : 02.02.2008
Lokacija : Knežija

later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: later- iliti zly hacker   later- iliti zly hacker - Page 2 Emptypon vel 04, 2008 1:06 pm

Kao sto se po slikama (od nove i sl.) moze zakljuciti, mi se (neki) druzimo bez obzira na klub, clanarine (cak i trulja, jer mi i nemamo vozni auto, momentalno). Ajdmo pustit rasprave.
Treba nam malo odmora.
[Vrh] Go down
http://www.igk.hr
later

later


Broj postova : 51
Join date : 04.02.2008

later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: later- iliti zly hacker   later- iliti zly hacker - Page 2 Emptypon vel 04, 2008 1:10 pm

yavanna je napisao/la:
Kao sto se po slikama (od nove i sl.) moze zakljuciti, mi se (neki) druzimo bez obzira na klub, clanarine (cak i trulja, jer mi i nemamo vozni auto, momentalno). Ajdmo pustit rasprave.
Treba nam malo odmora.

Doviđenja!
[Vrh] Go down
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: later- iliti zly hacker   later- iliti zly hacker - Page 2 Emptypon vel 04, 2008 1:19 pm

Sad se ja malo kasno ukljucujem ali ipak cu pokusati nesto srociti.

Svi smo mi popusili, citava scena, a mozda smo najvise popusili mi koji sad pokusavamo spasiti sto se spasiti da od CKH jer smo se kompromitirali drzeci stangu borcu. Sto je bila veca greska nego sto je itko od nas mogao zamisliti.
Na svu srecu, i svoju osobnu radost ovdje vidim jako puno pametnih i iskrenih postova iz kojih se da iscitati jedan jedinstveni stav - svi smo za suradnju, druzenje, citroene, bez previse onih fora - ja sam vam rekao ili ja sam znao da ce to tako biti - jer svi smo svjesni toga da smo jednom u voih par godina - ili par godina zaredom Embarassed bili namagarceni od jednog egotripa...

Od svih tih silnih manipulacija koje su se dogadjale mislim da nitko nije svjestan cijele price u objektivnom smislu, ali opet, vidim da nitko nema potrebu previse kopati po opcepoznatim stvarima - jer, opet kazem, cilj nam je isti, i u iducim godinama citro scena u hrvatskoj ima priliku da napravi doista cudesamn spoj druzenja, akcija i promocije naseg nacina zivota i ljubavi prema citroenima.

Drago mi je da smo sada ovdje, a uzasno mi je da se toliko toga uspijelo9 isprijeciti izmedju nas - zbog necijeg egotripa. Ali nitko nije imun na manipulacije i slatkorjecivost, iako ja prvi zastupam to da treba vlastitom glavom razmisljati i ljude procjenjivati temeljem vlastitog iskustva, a ne nekakvih prica - i koliko god se trudio ostati vjeran svojim principima, ipak moram priznati da nisam uspio ne biti zaveden na neki nacin.

Nadam se da je ovo pocetak novog doba za citroen scenu u nas i da cemo svi iz ove price izaci jos jaci i pametniji Very Happy


A sto se tice toga da ga se nece moci rijesiti - ja mislim da je to gotova stvar, sam je sebe diskvalificirao do te mjere da doista nema nikakvog kredibiliteta pred nikim normalnim i da manipulacije vise nemaju prostora na ovim prostorima.
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: later- iliti zly hacker   later- iliti zly hacker - Page 2 Emptypon vel 04, 2008 1:21 pm

potpisujem daffya
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: later- iliti zly hacker   later- iliti zly hacker - Page 2 Emptypon vel 04, 2008 1:23 pm

Da, umalo zaboravih - dobrodošao lateru afro
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
turBina
Moderator
turBina


Broj postova : 398
Join date : 02.02.2008
Age : 43
Lokacija : Yugozapad

later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: later- iliti zly hacker   later- iliti zly hacker - Page 2 Emptypon vel 04, 2008 1:31 pm

DaffyDuck je napisao/la:
Sad se ja malo kasno ukljucujem ali ipak cu pokusati nesto srociti.

Svi smo mi popusili, citava scena, a mozda smo najvise popusili mi koji sad pokusavamo spasiti sto se spasiti da od CKH jer smo se kompromitirali drzeci stangu borcu. Sto je bila veca greska nego sto je itko od nas mogao zamisliti.
Na svu srecu, i svoju osobnu radost ovdje vidim jako puno pametnih i iskrenih postova iz kojih se da iscitati jedan jedinstveni stav - svi smo za suradnju, druzenje, citroene, bez previse onih fora - ja sam vam rekao ili ja sam znao da ce to tako biti - jer svi smo svjesni toga da smo jednom u voih par godina - ili par godina zaredom Embarassed bili namagarceni od jednog egotripa...

Od svih tih silnih manipulacija koje su se dogadjale mislim da nitko nije svjestan cijele price u objektivnom smislu, ali opet, vidim da nitko nema potrebu previse kopati po opcepoznatim stvarima - jer, opet kazem, cilj nam je isti, i u iducim godinama citro scena u hrvatskoj ima priliku da napravi doista cudesamn spoj druzenja, akcija i promocije naseg nacina zivota i ljubavi prema citroenima.

Drago mi je da smo sada ovdje, a uzasno mi je da se toliko toga uspijelo9 isprijeciti izmedju nas - zbog necijeg egotripa. Ali nitko nije imun na manipulacije i slatkorjecivost, iako ja prvi zastupam to da treba vlastitom glavom razmisljati i ljude procjenjivati temeljem vlastitog iskustva, a ne nekakvih prica - i koliko god se trudio ostati vjeran svojim principima, ipak moram priznati da nisam uspio ne biti zaveden na neki nacin.

Nadam se da je ovo pocetak novog doba za citroen scenu u nas i da cemo svi iz ove price izaci jos jaci i pametniji Very Happy


A sto se tice toga da ga se nece moci rijesiti - ja mislim da je to gotova stvar, sam je sebe diskvalificirao do te mjere da doista nema nikakvog kredibiliteta pred nikim normalnim i da manipulacije vise nemaju prostora na ovim prostorima.
Živio govornik! Ako se obistine dafijeve želje, vjerujem da će klub dobiti još novih članova koji iz xxx razloga to nisu bili i puno ranije. Very Happy
[Vrh] Go down
ibralic
Moderator
ibralic


Broj postova : 195
Join date : 02.02.2008

later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: later- iliti zly hacker   later- iliti zly hacker - Page 2 Emptypon vel 04, 2008 1:39 pm

Evo me natrag,bio sam bezobzirno prekinut od strane Elektrodalmacije Mad Mad

Nema potrebe da sad mudrujem,već ste sve napisali.

Što je bilo,bilo je,ajmo mi sad dalje i pamet u glavu!
[Vrh] Go down
charliee

charliee


Broj postova : 539
Join date : 01.02.2008

later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: later- iliti zly hacker   later- iliti zly hacker - Page 2 Emptypon vel 04, 2008 2:07 pm

Pozdrav L.


Dobrodošao, ostalo uz sokić Smile


cheers
[Vrh] Go down
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: later- iliti zly hacker   later- iliti zly hacker - Page 2 Emptypon vel 04, 2008 2:19 pm

Very Happy patak al ti to možeš fino sroćit svaka pataka ti dala paće i srodna ženska perad...
[Vrh] Go down
yavanna
Admin
yavanna


Broj postova : 1743
Join date : 02.02.2008
Lokacija : Knežija

later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: later- iliti zly hacker   later- iliti zly hacker - Page 2 Emptypon vel 04, 2008 2:28 pm

Pazi kaj pricas. Evil or Very Mad
lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
http://www.igk.hr
Gery

Gery


Broj postova : 205
Join date : 01.02.2008
Lokacija : Baranja

later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: later- iliti zly hacker   later- iliti zly hacker - Page 2 Emptypon vel 04, 2008 2:43 pm

Ispričavam se što prekidam val odobravanja govornicima. Svi se donekle razumijemo i lagano ližemo rane.

Možemo izlistavati stare spise, vraćati sjećanja itd.....no, bojim se da će nas to vratiti dosta unazad. U redu je da si sada kažemo ko šta misli u ovom trenutku i do kojih je zaključaka došao za dvije godine distanciranja.

I konačno podvucimo crtu.
________________________________________________________________________________________

Moj zaključak:

Svi ovdje logirani posjeduju barem jednog Citroena.
Svi ovdje logirani su bili članovi CKH.
Svi ovdje logirani su bili banirani, bar jednom.
Sve ovdje logirane je Borac bar jednom navuko na tanak led.
Svi ovdje logirani su za suradnju.

Jel se slažemo? Slažemo se.

Pa koliko onda još puta to moramo ponavljati.

Druga crta:
___________________________________________________________________________________

Zato predlažem:

Skinite retrovizore....prva na Spačeku Vam je lijevo pa nazad. Na ostalima je normalno.

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.......pun gas.

Vaš omiljeni

Gery
[Vrh] Go down
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: later- iliti zly hacker   later- iliti zly hacker - Page 2 Emptypon vel 04, 2008 2:57 pm

cheers
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: later- iliti zly hacker   later- iliti zly hacker - Page 2 Emptypon vel 04, 2008 3:46 pm

Gery je napisao/la:
Ispričavam se što prekidam val odobravanja govornicima. Svi se donekle razumijemo i lagano ližemo rane.

Možemo izlistavati stare spise, vraćati sjećanja itd.....no, bojim se da će nas to vratiti dosta unazad. U redu je da si sada kažemo ko šta misli u ovom trenutku i do kojih je zaključaka došao za dvije godine distanciranja.

I konačno podvucimo crtu.
________________________________________________________________________________________

Moj zaključak:

Svi ovdje logirani posjeduju barem jednog Citroena.
Svi ovdje logirani su bili članovi CKH.
Svi ovdje logirani su bili banirani, bar jednom.
Sve ovdje logirane je Borac bar jednom navuko na tanak led.
Svi ovdje logirani su za suradnju.

Jel se slažemo? Slažemo se.

Pa koliko onda još puta to moramo ponavljati.

Druga crta:
___________________________________________________________________________________

Zato predlažem:

Skinite retrovizore....prva na Spačeku Vam je lijevo pa nazad. Na ostalima je normalno.

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.......pun gas.

Vaš omiljeni

Gery


Very Happy Very Happy Very Happy onda ti moram dat đir na hašku tam je prva ko yugićima rikverc...
[Vrh] Go down
Gery

Gery


Broj postova : 205
Join date : 01.02.2008
Lokacija : Baranja

later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: later- iliti zly hacker   later- iliti zly hacker - Page 2 Emptypon vel 04, 2008 3:52 pm

To mi je oduvjek bila želja. Đir u Hašku....samo sam se sramil pitat. A onda nas je sudbina kleta razdvojila...i tak.


Sad sam hrabriji, malo sam i narastao. Jeo sam puno kornića, jogurca i svega što reklamiraju.

Uglavnom, nestanem više u onu obleku u kojoj sam bio na off-roadu kroz Kopački. Sve sam prerastao. Najviše u struku. Sad furam tregerice.


I da ne dužim....

Daš đir...?
[Vrh] Go down
likaj69




Broj postova : 16
Join date : 03.02.2008

later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: hmmmm   later- iliti zly hacker - Page 2 Emptypon vel 04, 2008 5:04 pm

Eto, i kad sam ja sve ovo, čak i uvijenije nego Later, rekao u svom pozdravnom postu vi me popljuvali u smislu kakav je to ton! A što se tiče te treće osobe, očito sam to ja, malo je kasno za uključivanje, nikada nikome to nije bila namjera. Samo vam je Maratonac to tako prestavio. Ja na toj skupšitni čak nisam niti želio biti, a Gerya i Gumenog smo čekali u drugom gradu na izletu...Lova isto nije bitna, to vam može potvrditi svatko tko pozna rad kluba iz SB-a. A klub postoji kako bi se moglo financirati veliko putovanje. Drugačije ne ide...i cijelo vrijeme, od 2005. to tvrdim...Npr. prije par dana uhapsili predsjednika Kulturno umjetničkog društva tu u Brodu, jer je pronevjerio lovu, nije imao pokirvene izdatke...To meni, niti ikome drugome ne treba! Klubovi su engleska tradicija okupljanja ljudi istoga interesa, pa ne vidim neki problem. Udruga gradjana nije institucija, pa klub nije niti institucionaliziran. Klub u Brodu ne troši nikakva proračunska sredstva, već isključivo od donacija i sponzorstva, pa odgovara samo sebi...eto to je moje mišljenje. Nadam se da nije krivi ton! Živio Later, navrati kad budeš imao vremena!
[Vrh] Go down
IP_logged
Admin
IP_logged


Broj postova : 65
Join date : 02.02.2008
Age : 42
Lokacija : zagreb

later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: later- iliti zly hacker   later- iliti zly hacker - Page 2 Emptypon vel 04, 2008 5:05 pm

Gery je napisao/la:

Moj zaključak:

Svi ovdje logirani posjeduju barem jednog Citroena.
Svi ovdje logirani su bili članovi CKH.
Svi ovdje logirani su bili banirani, bar jednom.
Sve ovdje logirane je Borac bar jednom navuko na tanak led.
Svi ovdje logirani su za suradnju.

Jel se slažemo? Slažemo se.

- nemam citroena Smile
- nisam (bila niti sam sad) član CKH jer mi se gadila centralistička i monoteistička politika i ideologija borčeva
- banirao me x puta bez razloga
- -II-
- -II-


Slažemo se. :albino:

P.S. mogu biti objektivna upravo zbog gore navedenih razloga
[Vrh] Go down
http://www.car-caffe.com
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: later- iliti zly hacker   later- iliti zly hacker - Page 2 Emptypon vel 04, 2008 5:32 pm

likaj69 je napisao/la:
Eto, i kad sam ja sve ovo, čak i uvijenije nego Later, rekao u svom pozdravnom postu vi me popljuvali u smislu kakav je to ton! A što se tiče te treće osobe, očito sam to ja, malo je kasno za uključivanje, nikada nikome to nije bila namjera. Samo vam je Maratonac to tako prestavio. Ja na toj skupšitni čak nisam niti želio biti, a Gerya i Gumenog smo čekali u drugom gradu na izletu...Lova isto nije bitna, to vam može potvrditi svatko tko pozna rad kluba iz SB-a. A klub postoji kako bi se moglo financirati veliko putovanje. Drugačije ne ide...i cijelo vrijeme, od 2005. to tvrdim...Npr. prije par dana uhapsili predsjednika Kulturno umjetničkog društva tu u Brodu, jer je pronevjerio lovu, nije imao pokirvene izdatke...To meni, niti ikome drugome ne treba! Klubovi su engleska tradicija okupljanja ljudi istoga interesa, pa ne vidim neki problem. Udruga gradjana nije institucija, pa klub nije niti institucionaliziran. Klub u Brodu ne troši nikakva proračunska sredstva, već isključivo od donacija i sponzorstva, pa odgovara samo sebi...eto to je moje mišljenje. Nadam se da nije krivi ton! Živio Later, navrati kad budeš imao vremena!

nisi ti treća osoba likaju Smile...
bar se ne sjećam tebe iz te citrobirtije Wink.
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
ibralic
Moderator
ibralic


Broj postova : 195
Join date : 02.02.2008

later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: later- iliti zly hacker   later- iliti zly hacker - Page 2 Emptypon vel 04, 2008 5:38 pm

Evo ja sam tek danas čuo za tu treću osobu,tko je ta tajanstvena osoba?
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: later- iliti zly hacker   later- iliti zly hacker - Page 2 Emptypon vel 04, 2008 5:39 pm

o tome možemo na pivi/soku/kolačima.
spominjanje imena moglo bi dovesti do bespotrebne rasprave, a ovo je ipak forum dobre volje Smile
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
ibralic
Moderator
ibralic


Broj postova : 195
Join date : 02.02.2008

later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: later- iliti zly hacker   later- iliti zly hacker - Page 2 Emptypon vel 04, 2008 5:41 pm

OK,bit će prilike!
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: later- iliti zly hacker   later- iliti zly hacker - Page 2 Emptypon vel 04, 2008 5:41 pm

dada
Smile
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
likaj69




Broj postova : 16
Join date : 03.02.2008

later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: hmmm   later- iliti zly hacker - Page 2 Emptypon vel 04, 2008 5:50 pm

ajd fala Bogu da nisam i zato optužen...svašta sam čuo iz raznih usta!
[Vrh] Go down
ibralic
Moderator
ibralic


Broj postova : 195
Join date : 02.02.2008

later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: later- iliti zly hacker   later- iliti zly hacker - Page 2 Emptypon vel 04, 2008 5:52 pm

likaj69 je napisao/la:
ajd fala Bogu da nisam i zato optužen...svašta sam čuo iz raznih usta!

Čekaj-čekaj,lani si se izvukao od ispitivanja u mojoj konobi,al ovu godinu nećeš!

Kad te nakrcamo čilijem i Frutti di prase sa roštilja sve ćeš fino priznat! Twisted Evil
[Vrh] Go down
later

later


Broj postova : 51
Join date : 04.02.2008

later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: later- iliti zly hacker   later- iliti zly hacker - Page 2 Emptypon vel 04, 2008 8:22 pm

Citat :

- nemam citroena Smile
- nisam (bila niti sam sad) član CKH jer mi se gadila centralistička i monoteistička politika i ideologija borčeva
- banirao me x puta bez razloga
- -II-
- -II-


Slažemo se. :albino:

P.S. mogu biti objektivna upravo zbog gore navedenih razloga

A tko si ti?
:lol:
[Vrh] Go down
nerujuveljudi

nerujuveljudi


Broj postova : 148
Join date : 02.02.2008
Age : 58
Lokacija : ČERVAR-KNEŽIJA

later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: later- iliti zly hacker   later- iliti zly hacker - Page 2 Emptypon vel 04, 2008 8:29 pm

De si roleru?
[Vrh] Go down
Sponsored content





later- iliti zly hacker - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: later- iliti zly hacker   later- iliti zly hacker - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
later- iliti zly hacker
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ne radi okretomjer iliti obrtomjer...
» moj siroti spale iliti kako dalje?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA-
Forum(o)Bir: