Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć...

Go down 
+8
spackarica
BiXic
bluesberry
Lakii
ibralic
DaffyDuck
Deda_
kraja
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć...   C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Emptyčet lip 26, 2008 6:25 pm

A da bacimo bombu??? affraid
[Vrh] Go down
kraja




Broj postova : 13
Join date : 23.05.2008

C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć...   C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Emptypet lip 27, 2008 6:12 am

Eto poštovani posjetitelji ove teme, ja se najiskrenije nadam da mi bude moj C3 složen što prije i da se mogu potpuno preselit u drugi servis jer to što sam ja proživio ovdje i još proživljavam ne bi još jednom mogao podnijeti, a ne želim to ni najvećem neprijatelju. Danas čekam da mi pošalju neki auto kojim bi se mogao voziti pa vam javim kak je prošlo....onak u neformalnom razgovoru s jednim serviserom spomenute auto kuće, rečeno mi je da ne znaju koji to dio stvara probleme na mom vozilu....

ahhh.....Corsa, još k tome Opel. Pa to nemre bit vredu i da hoće Very Happy ljutito
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć...   C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Emptypet lip 27, 2008 5:29 pm

Stari, iskreno suosjećam s tobom, iz tog razloga ja si nikad ne bum kupil novi auto, koliko god čudno zvučalo, ove naše stare krame su kud i kamo pouzdanije od bilo kojeg novog Citroena...
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć...   C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Emptypet lip 27, 2008 7:50 pm

Nemoj tako, nisu krivi Citroeni nego oni muljatori u servisima kod kojih moraš ići na servise zbog garancije, alata i dijelova. Kad bih poćeo o tome prićat kaj se radi, mogao bih tri dana mljet i nebi bilo kraja.
[Vrh] Go down
ibralic
Moderator
ibralic


Broj postova : 195
Join date : 02.02.2008

C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć...   C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Emptypet lip 27, 2008 8:45 pm

Potpuno se slažem sa Dedom.
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć...   C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Emptypet lip 27, 2008 8:56 pm

ma, mislim da bi mogao napisati knjižicu o ovim svojim servis doživljajima.
moram priznati da me ovo sa corsom stvarno nasmijalo, hehehe.

želim ti da se sve što prije riješi Smile
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
kraja




Broj postova : 13
Join date : 23.05.2008

C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć...   C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Emptypon lip 30, 2008 7:02 am

cheers Hoy ekipo...evo mene opet cheers

U petak podignuo svoj C3 - SLOŽEN naravno. Kako u famoznom servisu nisu imali zamjenski auto koji bi mi izdali tako su mi izašli u u susret i u jednom radnom danu (preciznije nekoliko sati) zamjenili cijeli stup tj letvu volana, motor i sve što je u tom kompletu. Podignuo sam C3 u 16.30, ostavio im Corsu i posljednji put stupio u prostore servisa AC Krivak.

Naprosto nevjerojatno da se kvar kojeg se odugovlačilo skoro mjesec dana riješio u jednom prijepodnevu ili danu. Najbolja fora mi je u cijeloj priči, kako su mi napomenuli, da su oni sada na svoju odgovornost zamjenili taj dio, kao učinili mi veliku uslugu jer Citroen još uvijek nije izdao potvrdu.

Nevjerojatno, ali istinito da je moja kalvarija s kvarom na volanu završila. Dodao sam još jedan radni nalog u mapu s nalozima i nastavljam dalje....

Razmišljam možda o tome da ipak još jednim dopisom obavijestim gospodu u Citroen Hrvatska o konačnom ishodu i Corsi Twisted Evil , no s druge strane mislim si da se uopće ne spuštam na taj nivo jer ionako više nikad neću u taj servis....

Gospodo, IZBJEGAVAJTE AC KRIVAK servis.

Puno hvala svima na savjetima.
[Vrh] Go down
tomica
Moderator
tomica


Broj postova : 226
Join date : 03.02.2008
Lokacija : Zagreb

C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć...   C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Emptypon lip 30, 2008 7:31 am

ajde, fala Bogu da si napokon rijesio stvar .... cheers

buduci da je moja Xantia izasla iz garancije, ja nisam nikad osjetio blagodati sluzbenog servisa ali posredno znam dosta ljudi koji su imali slicnih prica. ...

ne ponovilo se ...
[Vrh] Go down
kraja




Broj postova : 13
Join date : 23.05.2008

C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć...   C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Emptypon kol 04, 2008 7:06 am

Evo mene opet ekipo!

Ne biste vjerovali kaj mi se dogodilo tj kaj su mi uradili serviseri prilikom slaganja letve volana.

Nakon kak sam to promjenio, svakim prelaskom preko neke neravnine ili neke manje prepreke tipa rubnjak za ulaz u dvorište, začulo mi se neko neobično lupanje, a zvuk dopirao od prednje strane vozila. Reko super, sad rješio letvu i odmah već nešto drugo kihlo...ma reko nije tak strašno, čuje se samo ponekad, ostavim ja do prošlog tjedna. Kao što sam u posljednjem postu naveo u AC KRIVAK više nikad, odlučio nazvati Panda Čakovec, ovlašteni Citroen zastupnik za Čakovec. Izrazito prijatni ljudi u servisu, naručili me, nisam ni minute čekao na red, pogledali i nakon 15 minuta pozvali me na razgovor.

Gospoda u AC KRIVAK centru u Koprivnici, Reka, Stjepana Radića 28/c, prilikom zamjene letve volana, NISU pričvrstili spone letve volana i jedan držač motora što je uzrokovalo to nabijanje kod podrhtavanja vozila!

Ja kad sam to čul, popiiiiiiel sam. Pa reko ja zbilja ne mogu vjerovati da su oni toliko nesposobni!

Ono što me sad zanima, da li postoji neka ustanova ili tijelo koje bi mogao obavijestiti o tom njihovom neprofesionalnom pristupu i ugrožavanju svojih klijenata?

Što mi Vi tu predlažete?? Da li postoji netko tko s vremena na vrijeme provjeri njihov rad i temelje ugovora o licenciranju??? Ovo je nevjerojatno...
[Vrh] Go down
dudum

dudum


Broj postova : 44
Join date : 26.02.2008
Age : 47
Lokacija : Gornji grad, Siget, Sesvete (samo garaža)

C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć...   C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Emptyčet pro 04, 2008 1:24 am

kraja je napisao/la:
Pozdrav prije svega.
Ja još uvijek bez vozila i pitam ih da li mi sada mogu osigurati vozilo da obavljam svoje svakodnevne poslovne i privatne potrebe, na što mi je arogantnim pristupom odgovoreno da vozilo mogu dobiti samo u slučaju da zamjenski dio koji se mora naručiti, kasni više od deset dana. Ja objašnjavam čovjeku da mi treba vozilo za svoje obaveze i na to mi gospodin kaže da će mi vratiti potrgani dio u moj auto i da se nastavim voziti sve dok im ne dođe potvrda iz Citroen-a.
Ono što mene u ovoj priči zanima, jesu li smjeli postupiti tako da mi vrate potrgani dio u vozilo i izdaju mi neispravno vozilo da se njime koristim i ugrožavam sigurnost sebe i svih sudionika u prometu Prošao je 12 dan otkad sam vozilo ostavio i dozvole još uvijek nema, a ja trpim strah kod svakog kilometra?
Da li je politika Citroen-a zaista takva da se tek nakon 10 dana može izdati zamjensko vozilo?(napomenuo bih da sam provjerio u VW servisu, gdje se zamjensko vozilo izdaje na jednostavan zahtjev bez ikakvih uvjeta, naravno kad se radi o jamstvenom roku)?
Hvala svima


Rezervni dijelovi dolaze u roku 3-5 radnih dana!.. Ako ih ima u Francuskoj.. Zamjenski auto dobiješ i za jedan a kamoli 10 dana ako je vozilo nepokretno.
I uvijek neka te doveze šlep služba.. Uvijek zovi asistenciju kad misliš da je frka..
[Vrh] Go down
http://www.cib-commerce.hr
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć...   C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Emptyčet pro 04, 2008 10:36 am

Deda_ je napisao/la:
Niti jedan kupac novog Citroena nema prigovor na auto , ali neznam skoro nikoga a da nije rekao ovo : nikad viąe Citroen ne zbog auta i marke nego iskljućivo zbog servisa.
To je ozbiljan problem i ako se u skorije vrijeme nešto drastično ne promjeni u kvaliteti servisa Citroen neće godinama vratit povjerenje kupaca koje i ovako na našim prostorima baš nije bajno. Većina vlasnika novijih citroena ima loša iskustva sa servisima, kažem novijih zato što ovi sa starijim citroenima zaobilaze servise u širokom luku. Ne mogu si zamislit da bi recimo CX-a dao šarafit nekome u ovlašteni servis. Ne znam jesu li čelni ljudi iz "Citroen Hrvatska" svjesni problema i poduzimaju li nešto al možda bi se i klubovi trebali uključiti pa barem napisati pokoji dopis i skrenuti im pažnju na probleme.
Jeza me hvata kad se sjetim da će nažalost doći vrijeme kad će se moj C4 počet ozbiljnije razboljevat i stvarno ne znam šta napravit, kome ga dat na popravak. Nije dovoljno da servisi budu lijepo uređeni i da auto preuzme ljubazan tip s kravatom, nismo baš somine da to pušimo.
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć...   C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Emptyčet pro 04, 2008 11:49 am

Nažalost nije to samo problem u Citroenovim servisima,kakve sam ćuo i vidio stvari u VW ,Opelu ,Fiatu, Mercedesu itd,da ti mozak stane.Sa Citroenom je posebna priča,pogotovu što ovi u Citroen-Hrvatskoj uopće ne mare na prigovore stranaka.a i od nekad je uvreženo mišljenje da vlasnike Citroenovih vozila treba drati ko koze.Nekad su mehaničari bježali od citroena zato što je za njega puno trebalo posebnog alata i poznavati "cake" oko popravka,nije bilo tako opčenito i jednostavna mehanika kao na njemačkim i talijanskim autima,pa da se može popravljati univerzalnim alatom i znanjem .Inaće Citroenovi dileri su nevjerojatno škrti sa plaćama za ljude koji rade u servisima,tako da oni koji znaju raditi brišu u neke druge servise gdje su plaće kudikamo veće,ostaju samo početnici i oni koji nemaju kamo drugamo otići.Neovlašteni serviseri ne žele baš raditi na našim autima,jer i kod njih je još ostalo uvreženo mišljenje da sa njemcima i talijanima pošto ih je najviše imaju i najviše posla i za njih se opredjeluju.Eto to je malo filozofije ,ali takva je situacija"nikad više citroen zbog servisa"
[Vrh] Go down
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć...   C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Emptyčet pro 04, 2008 12:26 pm

clouseau je napisao/la:
Deda_ je napisao/la:
Niti jedan kupac novog Citroena nema prigovor na auto , ali neznam skoro nikoga a da nije rekao ovo : nikad viąe Citroen ne zbog auta i marke nego iskljućivo zbog servisa.
To je ozbiljan problem i ako se u skorije vrijeme nešto drastično ne promjeni u kvaliteti servisa Citroen neće godinama vratit povjerenje kupaca koje i ovako na našim prostorima baš nije bajno. Većina vlasnika novijih citroena ima loša iskustva sa servisima, kažem novijih zato što ovi sa starijim citroenima zaobilaze servise u širokom luku. Ne mogu si zamislit da bi recimo CX-a dao šarafit nekome u ovlašteni servis. Ne znam jesu li čelni ljudi iz "Citroen Hrvatska" svjesni problema i poduzimaju li nešto al možda bi se i klubovi trebali uključiti pa barem napisati pokoji dopis i skrenuti im pažnju na probleme.
Jeza me hvata kad se sjetim da će nažalost doći vrijeme kad će se moj C4 počet ozbiljnije razboljevat i stvarno ne znam šta napravit, kome ga dat na popravak. Nije dovoljno da servisi budu lijepo uređeni i da auto preuzme ljubazan tip s kravatom, nismo baš somine da to pušimo.

nešto sam ja u tom smjeru svojevremeno razgovarao s CH ali njih to zapravo ne zanima zato što znaju za te probleme sa servisima a ionako svi koji imaju probleme sa servisima se uvijek i njima obrate...
[Vrh] Go down
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć...   C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Emptyčet pro 04, 2008 1:25 pm

Sve mi je jasno, to nije samo problem citroenovih servisa već i ostalih, a sve to nije daleko od općeg stanja u državi, znači banana, rasulo i muljaža. Kužim da i ti ljudi koji rade po servisima često imaju za vratom mušterije daveže, šefove, male plaće, aute koji su rađeni za banana tržište pa su i samim tim lošiji...
I inače gdje god se čovjek okrene navuku ga, i u najobičnijoj prodavaonici u kojoj kupi peglu il stolnu lampu al sve to nekako pregrmimo, no kad se radi o autu ipak je malo drugačije, i velika lova je u pitanju i životi ljudi pa smo zato ipak malo osjetljiviji na sranja na koja nailazimo.
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć...   C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Emptyčet pro 04, 2008 1:59 pm

Malo da se razvedrimo po tom pitanju,ako nemaš puno love ili dobre veze sa servisima ,što ti preostaje? Voziti stare aute koje možeš sam popraviti ili neki poznanik!
[Vrh] Go down
Sponsored content





C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć...   C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
C3, serviseri, ludim polako i molm Vašu pomoć...
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: NOVI CITROENI :: C1, C2, C3, PLURIEL GARAŽA-
Forum(o)Bir: