Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima...

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
xm3.0v6




Broj postova : 13
Join date : 13.06.2008
Age : 40
Lokacija : ZADAR HRVATSKA

jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima... Empty
PostajNaslov: jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima...   jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima... Emptypon lip 16, 2008 3:20 pm

prijatelj mi ima C2 VTS i htio bi mi ga prodati pa me zanima sve o tom autu...dobre i loše strane?
ili je možda bolje uzeti neki drugi motor?! aneeeznammm
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima... Empty
PostajNaslov: Re: jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima...   jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima... Emptypon lip 16, 2008 5:23 pm

Pitaj Milanćeta Čunjića on ga ima već 2 godine.
[Vrh] Go down
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima... Empty
PostajNaslov: Re: jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima...   jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima... Emptypon lip 16, 2008 7:43 pm

Di je milanče? lol!
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
Crocky




Broj postova : 3
Join date : 28.07.2008
Age : 34
Lokacija : Sesvete

jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima... Empty
PostajNaslov: Re: jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima...   jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima... Emptypon srp 28, 2008 9:04 pm

Također imam u planu uzet C2 VTS, samo mislim da je možda mrvicu preskup, inače auto mi je prva liga i prelijep je, još chip na njega kad se razradi i 140ks za to malo čudo, ima da ore Very Happy lol!

P.S. Jel VTS ima full opremu???
[Vrh] Go down
Dr. Milanče Čunjić

Dr. Milanče Čunjić


Broj postova : 54
Join date : 03.02.2008

jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima... Empty
PostajNaslov: Re: jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima...   jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima... Emptyuto srp 29, 2008 7:37 am

Crocky je napisao/la:
Također imam u planu uzet C2 VTS, samo mislim da je možda mrvicu preskup, inače auto mi je prva liga i prelijep je, još chip na njega kad se razradi i 140ks za to malo čudo, ima da ore Very Happy lol!

P.S. Jel VTS ima full opremu???


Ja isto mislim da je preskup, bolje za te novce uzet corsu 1.2 ili polo koji za tolko novaca od dodatne opreme imaju desno sjenilo za sunce i instalaciju za desni retrovizor....


P.S. Frun tu je Milanče, al mi se neće objašnjavat zakaj na taj auto ne treba čip, zakaj 99,8% vlasnika ne iskoristi 70% mogućnosti auta i zakaj to nije auto za po ravnom
[Vrh] Go down
Gost
Gost




jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima... Empty
PostajNaslov: Re: jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima...   jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima... Emptyuto srp 29, 2008 8:38 am

ovaj ax na tvom avataru je zato iskorišten 110% buahaha buahaha buahaha
[Vrh] Go down
Dr. Milanče Čunjić

Dr. Milanče Čunjić


Broj postova : 54
Join date : 03.02.2008

jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima... Empty
PostajNaslov: Re: jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima...   jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima... Emptyuto srp 29, 2008 11:19 am

dmikolic je napisao/la:
ovaj ax na tvom avataru je zato iskorišten 110% buahaha buahaha buahaha

A tek kaj mu se sprema flower
[Vrh] Go down
Sponsored content





jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima... Empty
PostajNaslov: Re: jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima...   jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima... Empty

[Vrh] Go down
 
jako mi se sviđa C2 i htio bi ga kupiti pa me zanima...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Xsara 1.4i 2000god. kupiti da ili ne
» REVOLUCIONARNO! - KAKO SE VOZITI JAKO JEFTINO!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: NOVI CITROENI :: C1, C2, C3, PLURIEL GARAŽA-
Forum(o)Bir: