Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Bubač vs. Spak

Go down 
+13
tomica
lega2cv
HYpic
bluesberry
Kidon
slokas4
clouseau
Deda_
Don
izunec
DaffyDuck
medeni
Dalibor
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
bluesberry
Admin
bluesberry


Broj postova : 424
Join date : 03.02.2008
Age : 45
Lokacija : ZG/DA

Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Emptypon ruj 08, 2008 7:04 am

HYpic je napisao/la:
Very Happy tinćaaaaaaaa...

ma buba je super pila minić isto i ekipa kaj to drajva je isto simpa...

aliiii...
spak je spak i tu netreba tražiti prednosti u koncepciji i bilo čemu spak je jednostavno the best...


hehe tako je!!!!
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/powerpoptheband
medeni

medeni


Broj postova : 276
Join date : 26.08.2008
Age : 52
Lokacija : selo

Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Emptypon ruj 08, 2008 11:28 am

Simple the best!
Forever lol!
[Vrh] Go down
Kidon

Kidon


Broj postova : 123
Join date : 26.02.2008
Age : 45
Lokacija : Gledam Banat, Srem i Bačku s Fruške gore...

Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Emptypon ruj 08, 2008 3:47 pm

slokas4 je napisao/la:
Alfa respect respect
Alfa Montreal respect respect respect respect
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Emptyuto ruj 09, 2008 7:21 pm

buba je tenk. želite li voziti tenk? ja ne.
[Vrh] Go down
Kidon

Kidon


Broj postova : 123
Join date : 26.02.2008
Age : 45
Lokacija : Gledam Banat, Srem i Bačku s Fruške gore...

Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Emptyuto ruj 09, 2008 8:02 pm

dmikolic je napisao/la:
buba je tenk. želite li voziti tenk? ja ne.
Želimo. Kod Sovjeta (T-55/62/64/72) je jednostavno - 2 poluge upravljaju bočnim kvačilima i jednim središnjim, samo nemoj kočiti naglo da gusjenice ne spadnu. Ako ipak spadnu, onda ide "greda za samoizvlačenje" u pomoć. TZI u krajnjem slučaju.

Semper fidelis!!


Zadnja promjena: Kidon; sri ruj 10, 2008 4:44 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Emptyuto ruj 09, 2008 8:11 pm

onda ga vozite. a ako naručite odmah, dobit ćete i set vrhunskih noževa s kojima možete počiniti samoubojstvo.
[Vrh] Go down
medeni

medeni


Broj postova : 276
Join date : 26.08.2008
Age : 52
Lokacija : selo

Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Emptyuto ruj 09, 2008 8:31 pm

O poluproizvodima poput bube ne triba pricati, ali nije tenk, Pragovi joj trunu da je to strasno. Prednji kraj joj katastrofa supalj, prednji trap ima 8 spona, odu jednom u 50 000 km a svaka, zamjenski nema, kosta 250 kuna x 8 je 2000 kn... admine mici ovu temu please respect respect respect respect respect respect
uznemirava me. Ljudi ajmo necem lipom npr:
-prvi dizel koji je isa iznad 200 kmh, veliko serijski
-prvo auto s 4 diska, veliko serijsko
-prvo vozilo s 4 brzine
-pogon brisaca priko kilometar sajle
-najmanji zaustavni put limuzina
-prvi aut s prednjim pogonom u evropi
-benzinski vise cilindricni motori bez razvodnika paljenja
-
-
-
-
Mislim da su puno ugodnije, ljepše i prikladnije te teme od ove, molim administraciju da ovu temu pobrise.......
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Emptyuto ruj 09, 2008 8:42 pm

gle
[Vrh] Go down
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Emptyuto ruj 09, 2008 8:59 pm

Medeni ga opet drito u sridu!

Kepz, a kad si ti to točno vozio tenk? Ili bubu? scratch

Meni buba ne paše jer filing vožnje je... onak, nesiguran. Skakuče na grbama taj prednji kraj, bubnjevi na sva četitiri... Nije to to, u usporedbi sa spakom.
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
medeni

medeni


Broj postova : 276
Join date : 26.08.2008
Age : 52
Lokacija : selo

Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Emptyuto ruj 09, 2008 9:30 pm

Nesto crno (mislim na ovu tvoju slikicu duck) ja vise ne pisem o ovoj temi, mislim da je necu vise ni citati, sad se idem uclaniti Alfa montreal fun club i odm cu in reci da me ta makina ne pali i da mislim kupit Pasata TDI i pitati ih mogu li mi to usporediti Po voznim svojstvima. Ajmo na citr teme ili gasim kompic i idem spavati....
[Vrh] Go down
lega2cv

lega2cv


Broj postova : 471
Join date : 04.02.2008
Age : 54
Lokacija : osijek

Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Emptyuto ruj 09, 2008 9:37 pm

evo koja i od mene...buba...bubaši...totalno drugačiji mehanički i mentalni sklop nego 2cv-ashi..."W" je samim tim svojevrsna legitimacija na onaj način na koji se ne želim legitimirati...kada sam položio pokušao sam se naći na neki način u odabiru automobila koji bi me zadovoljio...tu se našla i jedna buba(bože mi oprosti)...katastrofa...trula onako posteno(sto se dalo riješiti)...skučen prostor između volana i vrata...potrošnja prestravična kao i udobnost...nesnosna buka iz stražnjeg dijela...loše riješeno grijanje u zimskim uvijetima zamrzavanja vjetrobranskog stakla...nema stražnja vrata...prednji prtljažni prostor zanemariv...gotovo ga i nema...stražnji pogon...nestabilna po kiši...ma katastrofa...neka ju voli ko može ali što dalje od mene...ova tema je totalno promašena...kako uspoređivati njemačko smeče sa spakom koji ima i kvalitet i duh???!!!! ovo se trebalo zvati "buba vs zil" pa bi se mogle vući normalne usporedbe...odakle bubašima smjelosti da uspoređuju raznorazne "golfove" sa 2 cv??? aaaaa ma...vidim li ja to mozda njemacku inferiornost lol! ???!!! jezikoplaz khe

i na kraju...pa buba je taaaaaaako dosadan golf...
[Vrh] Go down
http://citroensos.16.forumer.com
tomica
Moderator
tomica


Broj postova : 226
Join date : 03.02.2008
Lokacija : Zagreb

Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Emptyuto ruj 09, 2008 9:58 pm

meni se na spaku svidja kaj kad crkne anlaser, malo lupnes cekicem i on proradi big smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Emptysri ruj 10, 2008 5:22 am

rendeer ljutito rendeer flower drunken


Zadnja promjena: wowa; čet lis 16, 2008 9:37 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Emptysri ruj 10, 2008 6:07 am

Ovo sa anlaserom ti vrijedi za svaki stariji auto,ajmo sad malo o ,,"Čofijima" koji su to bili cool auti! hiper jihihihihi banana
[Vrh] Go down
tomica
Moderator
tomica


Broj postova : 226
Join date : 03.02.2008
Lokacija : Zagreb

Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Emptysri ruj 10, 2008 8:35 am

Deda_ je napisao/la:
Ovo sa anlaserom ti vrijedi za svaki stariji auto,ajmo sad malo o ,,"Čofijima" koji su to bili cool auti! hiper jihihihihi banana

cool je do 80 km/h. nakon toga je vrlo Hot u njemu Very Happy
[Vrh] Go down
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Emptysri ruj 10, 2008 9:21 am

Deda_ je napisao/la:
Ovo sa anlaserom ti vrijedi za svaki stariji auto,ajmo sad malo o ,,"Čofijima" koji su to bili cool auti! hiper jihihihihi banana

bravo hellyeah
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
Kidon

Kidon


Broj postova : 123
Join date : 26.02.2008
Age : 45
Lokacija : Gledam Banat, Srem i Bačku s Fruške gore...

Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Emptysri ruj 10, 2008 4:46 pm

medeni je napisao/la:
Nesto crno (mislim na ovu tvoju slikicu duck) ja vise ne pisem o ovoj temi, mislim da je necu vise ni citati, sad se idem uclaniti Alfa montreal fun club i odm cu in reci da me ta makina ne pali i da mislim kupit Pasata TDI i pitati ih mogu li mi to usporediti Po voznim svojstvima. Ajmo na citr teme ili gasim kompic i idem spavati....
Meni packa. A dobro, nek bude....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Emptysri ruj 10, 2008 5:28 pm

DaffyDuck je napisao/la:
Medeni ga opet drito u sridu!

Kepz, a kad si ti to točno vozio tenk? Ili bubu? scratch

Meni buba ne paše jer filing vožnje je... onak, nesiguran. Skakuče na grbama taj prednji kraj, bubnjevi na sva četitiri... Nije to to, u usporedbi sa spakom.

od prijateljice sestra dobila za vjenčani dar. skroz sam imao osjećaj da zadnji kraj eksplodira...
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Emptysri ruj 10, 2008 6:13 pm

Ma kaj, kakva Buba jeste se vozili u Trabiju, koji je to filing vožnje!!!!!!!!!!!!!! ,he,he hiper khe jiahahaha
[Vrh] Go down
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Emptysri ruj 10, 2008 6:58 pm

[Vrh] Go down
medeni

medeni


Broj postova : 276
Join date : 26.08.2008
Age : 52
Lokacija : selo

Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Emptysri ruj 10, 2008 10:02 pm

J da zivim na otoku ja bi 100% vozija trbanta. Auto je jedinstven, ima plasticnu skoljku 40 godina prija prve plastike kod ostalih, ima dvotaktni motor koji se bez ikakvi problema digne na 90 konja, dalje prvi je auto u danasnjoj takozvanoj golf klasi, golf kec je napravljen po ideji trabanta samo 20 godina kasnije i malo modernije pa je posli doslo to sta je danas. Isto tako ko kad neko rece nesto o svitlima S klase koja prate zavoj 2007 godine i to je revolucija. Ili 4 diska koja su tvornicka oprema u golfu Pazi sad 4 generacije. Ili mercedesu kojem se 5 brzina doplacivala 2000 godine. Trabant je bija origigi ali ruzan origigi... orginal je orginal.
Nisam moga odoliti nene
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Emptypet ruj 12, 2008 8:15 pm

ne da mi se sve čitat, pa da se upletem odmah...
uspoređivat spaka i bubu je kao uspoređivat bitlse i stounse. neiđe. nikad.
btw, zadrti sam bitls lover, kao i spačekist(ic)a flower big smile

zakaj mi se buba ne sviđa?!?
1. puno troši
2. ne ljulja se
3. okice su joj u karoseriji

stounsi nisu za ovu temu Smile ali ih volim više nego bubu big smile
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
Gost
Gost




Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Emptypet ruj 12, 2008 8:19 pm

super usporedba cheers
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Emptypet ruj 12, 2008 9:17 pm

Znaš zašto ti se Buba ne sviđa, pa odgovor je jako jednostavan, sviđa ti se Spak.
[Vrh] Go down
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Emptysub ruj 13, 2008 12:15 am

Hehehe, volim ovakve provokatorske teme afro


Spačka, usporedba je bravo
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
Sponsored content





Bubač vs. Spak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Bubač vs. Spak
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» veseli-spak

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: OFF TOPIC-
Forum(o)Bir: