Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Bubač vs. Spak

Go down 
+13
tomica
lega2cv
HYpic
bluesberry
Kidon
slokas4
clouseau
Deda_
Don
izunec
DaffyDuck
medeni
Dalibor
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Emptyned ruj 14, 2008 2:19 pm

buba je ukraden projekt od tatre, zbog čega je vw do prije nekoliko godina plaćao tatri tantijeme zbog tehničkih rješenja, pa je ista zbog toga i opstala tako dugo.
a što se tiče zakretnih svjetala, tatra ih nije imala, imala je samo model s 3 svjetla. prva zakretna svjetla je imao neki amerićan. i tako.
a što se tiče razlike između vozača bube i spaka, nikad nisam vidio neki citro susret sa striptizetama npr...
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Emptyned ruj 14, 2008 2:53 pm

Citat :
a što se tiče razlike između vozača bube i spaka, nikad nisam vidio neki citro susret sa striptizetama npr...

dakle ipak ti je ponekad žal' kaj nisi vw fan?

big smile
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
ibralic
Moderator
ibralic


Broj postova : 195
Join date : 02.02.2008

Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Emptyned ruj 14, 2008 3:49 pm

spackarica je napisao/la:
Citat :
a što se tiče razlike između vozača bube i spaka, nikad nisam vidio neki citro susret sa striptizetama npr...

dakle ipak ti je ponekad žal' kaj nisi vw fan?

big smile

Non-stop pakleni zlikovac
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Emptyned ruj 14, 2008 5:25 pm

nikad nije kasno, mogu se učlanit u ci-bu-mi klub Suspect
[Vrh] Go down
Kidon

Kidon


Broj postova : 123
Join date : 26.02.2008
Age : 45
Lokacija : Gledam Banat, Srem i Bačku s Fruške gore...

Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Emptyned ruj 14, 2008 6:51 pm

dmikolic je napisao/la:
buba je ukraden projekt od tatre, zbog čega je vw do prije nekoliko godina plaćao tatri tantijeme zbog tehničkih rješenja, pa je ista zbog toga i opstala tako dugo.
a što se tiče zakretnih svjetala, tatra ih nije imala, imala je samo model s 3 svjetla. prva zakretna svjetla je imao neki amerićan. i tako.
a što se tiče razlike između vozača bube i spaka, nikad nisam vidio neki citro susret sa striptizetama npr...
Imala, tatra, imala, zakretna svjetla i to 1936. Baš to treće svjetlo koje se spominje je bilo zakretno.Kad iskopam knjigu, skenirat ću i postat.
A što se tiče ovih podataka s Wikipedije... A, čuj...
P.S. Taj Američan je bio cadillac, a oni su imali i klimatizaciju i pneumatske podizače stakala i to kasnih 1940-ih. To je drugi planet u odnosu na Europu. Servo pojačanje svega i svačega...
[Vrh] Go down
medeni

medeni


Broj postova : 276
Join date : 26.08.2008
Age : 52
Lokacija : selo

Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Emptyned ruj 14, 2008 6:58 pm

Pouzdano znam da je BMW o2 turbo prvi seriski aut koji je isa vise od 200 km, a inace je prvi priko 200 u svitu isa Bugati. Prvi motor priko 1000 ks u formuki takodje BMW Brabus. Prvi disel je CX koji je isa priko 200. A sam koncept danas takozvane golf klase je Trabant. Takodjer je mocan i voziti taj trabic, drugom gume oali i vrti se ki lud. Sam zvuk tog motora je strasan i oblaci dima oko njega... fenomen cheers
[Vrh] Go down
Kidon

Kidon


Broj postova : 123
Join date : 26.02.2008
Age : 45
Lokacija : Gledam Banat, Srem i Bačku s Fruške gore...

Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Emptyned ruj 14, 2008 7:10 pm

medeni je napisao/la:
Pouzdano znam da je BMW o2 turbo prvi seriski aut koji je isa vise od 200 km, a inace je prvi priko 200 u svitu isa Bugati. Prvi motor priko 1000 ks u formuki takodje BMW Brabus. Prvi disel je CX koji je isa priko 200. A sam koncept danas takozvane golf klase je Trabant. Takodjer je mocan i voziti taj trabic, drugom gume oali i vrti se ki lud. Sam zvuk tog motora je strasan i oblaci dima oko njega... fenomen cheers
O'šli smo ga "off topic", dobit ćemo od moderatora...
Tatre iz 30-ih (ne da mi se sad kopat koji su modeli,T77 ili T87) s V8 mašinama su išle jako brzo, prema nekim podacima blizu 200, ali nisam siguran u to. Prije će biti oko 180, al svejedno brzo za to vrijeme.
Za trabant se manje-više dobro zna da su mu zapadna braća ukrala dokumentaciju i sklepala golf I po njoj.
[Vrh] Go down
medeni

medeni


Broj postova : 276
Join date : 26.08.2008
Age : 52
Lokacija : selo

Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Emptyned ruj 14, 2008 7:20 pm

Ma meni se cini da popeki o Trabiju pojma nemaju. Nikad nisu ni vozili tako nesto to je strava, amprlaaaa
[Vrh] Go down
turBina
Moderator
turBina


Broj postova : 398
Join date : 02.02.2008
Age : 43
Lokacija : Yugozapad

Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Emptyned ruj 14, 2008 7:40 pm

Jel netko spomenuo na temelju čega je nastala Žaba? afro
[Vrh] Go down
Dalibor

Dalibor


Broj postova : 369
Join date : 25.02.2008

Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Emptyned ruj 14, 2008 7:50 pm

turBina je napisao/la:
Jel netko spomenuo na temelju čega je nastala Žaba? afro
Ne...?!?!?! bounce
medeni je napisao/la:
akodjer je mocan i voziti taj trabic, drugom gume oali i vrti se ki lud. Sam zvuk tog motora je strasan i oblaci dima oko njega... fenomen cheers
Dvotaktni... Taj auto možeš okrenuti naopačke i motor bude i dalje delal lol!
Kidon je napisao/la:

Tatre iz 30-ih (ne da mi se sad kopat koji su modeli,T77 ili T87) s V8 mašinama su išle jako brzo, prema nekim podacima blizu 200, ali nisam siguran u to. Prije će biti oko 180, al svejedno brzo za to vrijeme.
Dobro je netko ranije napisal... Oficiri njemači dobili napomenu da ne ganjaju Tatre, jer su bile prebrze LOL lol! Obično se smatra da je Tatra ta koja je išla 200 dok su njemačka kola terala 95 lol!

ON TOPIC mpf
Uvjerili ste me... Spak je bolji tutač od bubača kavica
[Vrh] Go down
ibralic
Moderator
ibralic


Broj postova : 195
Join date : 02.02.2008

Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Emptyned ruj 14, 2008 8:01 pm

Bilo im je zabranjeno naganjat Tatre jer ih je dosta izginulo u njima! gle

Kombinacija stražnjeg pogona,jakog motora smještenog straga i vrlo laganog prednjeg kraja je obično završavala odlaskom kod pakleni
[Vrh] Go down
medeni

medeni


Broj postova : 276
Join date : 26.08.2008
Age : 52
Lokacija : selo

Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Emptyned ruj 14, 2008 8:22 pm

Kad vec spominjete ubice nemojte zaboraviti da su postojali i Fiat 132 specijal vise je talijana izginilo s njim nega u drugom svjetskom ratu, pa BMW 2002 2300 ccm taj nije isa oravac kad mu das gasa cheers zlikovac ljutito volim dobra kardanca uf uf Ford siera 23gle ajme i svi 323 modeli mrak za gume.
[Vrh] Go down
Don
Admin
Don


Broj postova : 252
Join date : 01.02.2008
Age : 41

Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Emptyned ruj 14, 2008 8:27 pm

gle...sve se ja slažem...zadnji pogon ovo,zadnji pogon ovo.....
ali iskreno govoreći..meni je veći gušt zadnji pogon....onaj ko ga zna vozit nema s njim problema nikad...
ja sam svoju črčku teral i ljeti i zimi po snjegu i to bez vreće cementa u prtljažniku kako mnogi misle....
to treba samo znat vozit ništa drugo...skroz je drugačija tehnika vožnje...i ulaska u zavoje...
a dan danas isto tako tvrdim da hrvati neznaju vozit...pa onda čitajte između redaka...

ono što je meni su i buba i spak mrak autići.... smiješni svaki na svoj naćin.....
tako da volio bi ja i jedno i drugo u garaži imat... da se razumijemo pifski
[Vrh] Go down
medeni

medeni


Broj postova : 276
Join date : 26.08.2008
Age : 52
Lokacija : selo

Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Emptyned ruj 14, 2008 8:33 pm

Ako ikad kupim ista osim Citroena imace kardan i 6 cilindara i nece biti mercedes i trosice benzin.
[Vrh] Go down
Kidon

Kidon


Broj postova : 123
Join date : 26.02.2008
Age : 45
Lokacija : Gledam Banat, Srem i Bačku s Fruške gore...

Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Emptypon ruj 15, 2008 4:39 am

medeni je napisao/la:
Kad vec spominjete ubice nemojte zaboraviti da su postojali i Fiat 132 specijal vise je talijana izginilo s njim nega u drugom svjetskom ratu, pa BMW 2002 2300 ccm taj nije isa oravac kad mu das gasa cheers zlikovac ljutito volim dobra kardanca uf uf Ford siera 23gle ajme i svi 323 modeli mrak za gume.

Istina, istina. 132 2.0 115 ks na 900 kg, zadnji pogon, opasan po suhom, a tek po kiši. 1.8 tek nešto manje opasan.
Inače, prvi auto u kojem sam se vozio-ravno iz rodilišta.
[Vrh] Go down
Dalibor

Dalibor


Broj postova : 369
Join date : 25.02.2008

Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Emptypon ruj 15, 2008 9:36 am

Kidon je napisao/la:
Istina, istina. 132 2.0 115 ks na 900 kg, zadnji pogon, opasan po suhom, a tek po kiši. 1.8 tek nešto manje opasan.
Inače, prvi auto u kojem sam se vozio-ravno iz rodilišta.
ha ha ha ha lol!
i ja isto pljesak
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Emptypon ruj 15, 2008 3:55 pm

Kidon je napisao/la:
Imala, tatra, imala, zakretna svjetla i to 1936. Baš to treće svjetlo koje se spominje je bilo zakretno.Kad iskopam knjigu, skenirat ću i postat.

ja sam isto bio uvjeren u to, pa me neko uvjerio suprotno. mislim da je zakretno svjetlo u sredini imao neki drugi amerikanac, ne caddy, i to neka jako ekstravagantna marka al ne mogu se sad sjetit.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Emptypon ruj 15, 2008 3:56 pm

medeni je napisao/la:
Ako ikad kupim ista osim Citroena imace kardan i 6 cilindara i nece biti mercedes i trosice benzin.

a crvena boja?
[Vrh] Go down
Kidon

Kidon


Broj postova : 123
Join date : 26.02.2008
Age : 45
Lokacija : Gledam Banat, Srem i Bačku s Fruške gore...

Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Emptypon ruj 15, 2008 5:10 pm

dmikolic je napisao/la:
Kidon je napisao/la:
Imala, tatra, imala, zakretna svjetla i to 1936. Baš to treće svjetlo koje se spominje je bilo zakretno.Kad iskopam knjigu, skenirat ću i postat.

ja sam isto bio uvjeren u to, pa me neko uvjerio suprotno. mislim da je zakretno svjetlo u sredini imao neki drugi amerikanac, ne caddy, i to neka jako ekstravagantna marka al ne mogu se sad sjetit.
Tucker, možda? Može bit. Istražit ćemo.
[Vrh] Go down
ibralic
Moderator
ibralic


Broj postova : 195
Join date : 02.02.2008

Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Emptypon ruj 15, 2008 5:21 pm

Tucker bravo

Čak je snimljen i film o igrama oko nastajanja tog auta!
[Vrh] Go down
Don
Admin
Don


Broj postova : 252
Join date : 01.02.2008
Age : 41

Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Emptypon ruj 15, 2008 5:38 pm

Citat :
Ako ikad kupim ista osim Citroena imace kardan i 6 cilindara i nece biti mercedes i trosice benzin.

stari moj...imam kardan...imam 6 cilindara.... i Citroen je ... punk kuler
[Vrh] Go down
Kidon

Kidon


Broj postova : 123
Join date : 26.02.2008
Age : 45
Lokacija : Gledam Banat, Srem i Bačku s Fruške gore...

Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Emptypon ruj 15, 2008 6:28 pm

ibralic je napisao/la:
Tucker bravo

Čak je snimljen i film o igrama oko nastajanja tog auta!
Je li to onaj sa Jeffon Bridgesom (ili jednin od Bridgesa; bilo kojin)?
[Vrh] Go down
ibralic
Moderator
ibralic


Broj postova : 195
Join date : 02.02.2008

Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Emptypon ruj 15, 2008 6:40 pm

Kidon je napisao/la:
ibralic je napisao/la:
Tucker bravo

Čak je snimljen i film o igrama oko nastajanja tog auta!
Je li to onaj sa Jeffon Bridgesom (ili jednin od Bridgesa; bilo kojin)?

Da-da,taj je!
[Vrh] Go down
Kidon

Kidon


Broj postova : 123
Join date : 26.02.2008
Age : 45
Lokacija : Gledam Banat, Srem i Bačku s Fruške gore...

Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Emptypon ruj 15, 2008 6:52 pm

ibralic je napisao/la:
Kidon je napisao/la:
ibralic je napisao/la:
Tucker bravo

Čak je snimljen i film o igrama oko nastajanja tog auta!
Je li to onaj sa Jeffon Bridgesom (ili jednin od Bridgesa; bilo kojin)?

Da-da,taj je!
Dođe mi plakat - još jednog genijalnog inženjera (poput Pauta ili Sarica) sjeb... banke .
Ekonomisti vs Strojari - 2:0
[Vrh] Go down
medeni

medeni


Broj postova : 276
Join date : 26.08.2008
Age : 52
Lokacija : selo

Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Emptypon ruj 15, 2008 7:05 pm

Dona sta ti to imas, kakvi kamion?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bubač vs. Spak - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bubač vs. Spak   Bubač vs. Spak - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Bubač vs. Spak
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» veseli-spak

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: OFF TOPIC-
Forum(o)Bir: